Центральна спільнота
Advertisement

Розташування посилання на випадкову сторінку може бути знайдено на вкладці «Explore»

Посилання на випадкову сторінку (Спеціальна:Random) може використовуватися для переходу до випадкової статті в просторах назв змісту вікі. Це посилання є чудовою відправною точкою для перегляду вікі або якщо ви просто хочете дізнатися випадкову інформацію. Посилання на випадкову сторінку показується на вкладці «Explore» на кожній вікі.

У більшості вікі у просторах назв контенту входить лише основний простір назв, проте деякі спільноти мають користувальницькі простори назв — якщо вони позначені як простори назв контенту, вони також будуть відображатися у результатах випадкових сторінок.

В рандом включені не всі сторінки (наприклад, перенаправлення) і результати не суто випадкові.

Випадкові сторінки в певних просторах назв[]

Ви також можете переглянути випадкові сторінки в певних просторах назв.

Щоб створити посилання на випадкову сторінку в певному просторі назв, використовуйте [[Спеціальна:Random/назва простору]]. Наприклад:

Якщо у вашій вікі є користувальницькі простори назв, ви також можете переглядати випадкові сторінки в цих просторах назв, посилаючись на них таким же чином.

Якщо в просторах назв немає сторінок, випадкова сторінка переведе вас на головну сторінку вікі.

Примітка: {{ns:Project}} або {{ns:4}}, як правило, може використовуватися як перенаправлення до простору назв саме цього проєкту проєкту й саме на цій вікі (Центральна спільнота).

Випадкові сторінки в категорії[]

Крім того, ви можете використовувати Спеціальна:RandomInCategory, щоб перейти до випадкової сторінки в певній категорії.

Розміщення певної категорії в URL-адресі дозволить вибрати випадкову сторінку з цієї категорії. Наприклад, Спеціальна:RandomInCategory/Довідка вибере випадкову сторінку в категорії «Довідка».

Advertisement