Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

Будь-який користувач може вилучити частину або весь вміст сторінки, але тільки адміністратори та модератори контенту можуть вилучати сторінку чи файл повністю. Зазвичай це робиться у випадку спаму, вандалізму або небажаних сторінок на вікі.

Якщо ви виявите сторінку, яку, на вашу думку, слід вилучити й зараз не маєте на це прав, зверніться до місцевих адміністраторів або модераторів контенту. Ви також можете позначити сторінку як кандидата на вилучення, додавши шаблон «Вилучити», який позначить її як сторінку, яка була обрана як кандидат на вилучення. Якщо сторінка є результатом спаму або вандалізму, ви можете зв’язатися з командою SOAP, скориставшись формою запиту. В іншому випадку виконайте наведені нижче дії.

Опис[]

Вилучення[]

  • Щоб вилучити сторінку, натисніть посилання «Видалити» в розгорненому меню справа від назви сторінки.
  • Далі ви опинитесь на сторінці вилучення.
  • Виберіть причину вилучення зі списку стандартних причин і, якщо потрібно, заповніть графу «Інша причина/доповнення».
  • Клацніть посилання «Видалити сторінку».
  • Ви опинитеся на Головній сторінці, де угорі з’явиться банер, який підтверджуватиме, що сторінку вилучено.

Відновлення[]

  • Будь-яка вилучена сторінка може бути відновлена адміністратором. Ви можете переглянути весь список вилучених сторінок на сторінці Спеціальна:Log/delete.
  • Біля кожної вилученої сторінки в цьому списку є посилання «Переглянути/відновити». Якщо клацнути на нього, ви опинитеся на сторінці Спеціальна:Undelete. Ви можете одразу перейти на цю сторінку і в рядку пошуку ввести назву сторінки, яку ви хочете відновити.
  • На сторінці Перегляду та відновлення вилучених сторінок ви можете вказати причину відновлення сторінки. Клацнувши на посилання «Відновити», ви відновите сторінку в початковому вигляді.

Вилучення вікі[]

Вилучити вікі (закрити її) повністю можуть тільки співробітники Фандому. Якщо ви хочете закрити свою вікі, будь ласка, надішліть повідомлення через Спеціальна:Contact. Оскільки вікі — це спільні проєкти, закриваються вони рідко, тож, будь ласка, детально вкажіть причини, через які ви хочете закрити свою вікі.