FANDOM


Боти — це невеликі програми або скрипти, які роблять автоматичні редагування на вікі, допомагаючи користувачам здійснювати велику кількість однакових або невеликих рутинних редагувань. Наприклад, переміщення групи сторінок в нову категорію, заміна одного слова на інше, додавання шаблонів, розставляння міжмовних посилань.

Статус бота Редагувати

Боти 02

Бот Wildtech веде запис логу чату.

Оскільки користувач може зробити дуже багато редагувань за час своєї роботи, що «забруднить» сторінку нових редагувань, можна присвоїти йому статус бота. В такому випадку, його редагування будуть приховані на сторінці останніх редагувань, хоча їх завжди можна буде переглянути, натиснувши посилання «Показати редагування ботів».

Щоб отримати такий статус для бота, будь ласка, зв’яжіться зі співробітниками Фандому через Спеціальна:Contact або зверніться до користувачів, які мають статус helper.

Важливі примітки Редагувати

Боти на Фандомі зобов’язані мати обмежену швидкість редагування, щоб вони не перевантажували сервери відкриттям і збереженням сторінок за дуже короткий проміжок часу.

Сторінка користувача-бота повинна виглядати наступним чином:

  • має бути чітко написано, що цей користувач — бот;
  • має бути вказаний власник бота;
  • має бути присутнім посилання на сторінку обговорення власника бота.

Звичайні користувачі повинні негайно звернутися до адміністратора вікі, щоб він заблокував бота, якщо його автоматичні редагування некоректні або викликають порушення в роботі вікі.

Додаткова інформація Редагувати

Для отримання інформації щодо створення та налаштування ботів дивіться наступні джерела українською мовою:

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.