Банери — це зображення, які з’являються унизу кожної сторінки на всіх Фандомах. Вони створюються співробітниками Фандому. Перш ніж подати заявку на банер, обговоріть це з адміністратором своєї вікі.

Банер — це хороша можливість розрекламувати свою вікі всередині вікі-спільноти, але не забувайте й про інші методи. Наприклад, дивіться поради щодо підвищення рейтингу вашої вікі.

Вимоги до вікі[ред. | ред. код]

Для того, щоб мати власний банер, вікі має відповідати наступним вимогам:

  • На Вікі має бути не менше 100 повноцінних сторінок. Короткі статті без картинок або інфобоксів не враховуються. Цю вимогу може бути знижено до 50 повноцінних сторінок, якщо в місяці, на який ви подаєте заявку на ротацію банера, виходить гра, фільм, новий сезон серіалу тощо. по темі вашої Вікі.
  • У вікі має бути власна характерна назва.
  • У вікі має бути якісно оформлена головна сторінка. Вона повинна мати хоча б одну картинку або логотип і посилання на основі внутрішнього вмісту вікі.
  • Більшість сторінок (не менше 90 % від загальної кількості основного простору) на вікі мають бути категоризовані.
  • На Вікі має бути налаштовано Нове оформлення Фандому.

Створення банера[ред. | ред. код]

Для банера потрібно зображення. Воно може бути будь-якого розміру, але зі співвідношенням сторін 16:9. Наприклад, ви можете взяти зображення з розмірами 800х450рх або 400х225рх. Якщо співвідношення сторін зображення буде іншим, воно буде автоматично обрізано відповідно до співвідношення сторін 16:9. Таким чином, частина зображення може загубитися на банері, тому будьте уважні при підборі зображення.

Зображення має характеризувати вашу вікі й бути частиною її індивідуального стилю. Завантажте готове зображення на вікі та захистіть його від редагувань та перейменування.

Зверніть увагу, що фактичний розмір банера досить маленький: 100х56рх. Тому радимо вибирати зображення з мінімумом дрібних деталей. Краще, якщо це будуть особа або особи персонажів, великі об'єкти або техніка, добре розрізняні логотипи. Скупчення персонажів у повний зріст або пейзажі буде важко розрізнити на банері, і він буде менш ефективний.

Картинку потрібно завантажити на свою вікі.

Подавання заявки на банер[ред. | ред. код]

Якщо Ваша вікі відповідає вимогам першого пункту й Ви виконали другий пункт, то перейдіть за цим посиланням і залиште свій запит.

Період ротації банера[ред. | ред. код]

Приклад готового банера в ротації:

Баннеры в новостной ленте.JPG

Якщо ваш запит на банер буде схвалено, то банер з’явиться на Фандомі наступного місяця й ротуватиметься впродовж двох місяців. По закінченню цих двох місяців банер буде знято, і ви зможете подати наступну заявку через два місяці. Нова заявка приймається тільки за умови наявності нової картинки.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.