Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

Посилання на перегляд історії

Кожна редагована сторінка на вікі має свою історію сторінки, на якій представлені усі користувачі, в тому числі незареєстрованих, хто вносив внесок у створення цієї сторінки, а також тут можна переглянути, у режимі вікі-тексту, попередні версії цієї сторінки.

Щоб потрапити на сторінку історії сторінки, натисніть на стрілку поруч з кнопкою «Редагувати» на будь-якій сторінці і виберіть пункт «Історія». Ви також можете вивести посилання на історію сторінки на свою панель «Мої інструменти».

Опис[]

Історія сторінки.png


Історія сторінки показана від останнього редагування до більш старих редагувань. Кожному редагуванню відведений окремий рядок, у якої вказано, коли і хто робив редагування і супутня їй інформація. Далі по номерам:

 1. Назва сторінки, історія якої показана.
 2. (поточн.) Дозволяє побачити різницю між даною версією сторінки і справжньої (поточної).
 3. (ост.) Дозволяє побачити різницю між даною версією сторінки і попередньою.
 4. Колонка з кнопками-точками дозволяє вибирати конкретно версії сторінки, між якими ви хочете побачити різницю. Відзначте два варіанти і натисніть кнопку «Порівняти вибрані версії».
 5. Дата і час редагування. Час дається згідно вашим вибором часового поясу в особистих налаштувань.
 6. Ім’я користувача або IP незареєстрованого користувача, який зробив це редагування.
 7. Опис редагування, або користувач під час редагування заповнив вікно «Опис змін».
 8. Стрілка і сірий текст означають, що користувач відредагував не усю сторінку, а окремий розділ, назва якого і приведено сірим текстом.
 9. м — означає, що це дрібне редагування.

Також в історії сторінки вказуються випадки перейменування сторінки або її захист. У випадку перейменування, уся історія сторінки переноситься на нову сторінку, при цьому на старій версії сторінки зберігається її історія до перейменування. При видаленні сторінки її історія зберігається, тому сторінка може буде відновлена.

Чи можу я зробити посилання на певну версію сторінку?[]

Так. Для цього скопіюйте URL-адресу різниці між певними версіями сторінки. Це можна використовувати, наприклад, при архівуванні сторінок обговорення.

Примітки[]

 • Якщо сторінка містить змінні, які залежать від поточної дати, то старі версії сторінки будуть відображати поточну дату і час.
 • Шаблони і зображення на старих версіях сторінки будуть відображатися поточний варіант або не відображатися зовсім, якщо вони були за цей час видалені.

Зберігання історії сторінки при експорті[]

При експорті сторінок вікі ви можете вибрати, збережену історію сторінки або ні. Зберегти бажано, щоб знати авторів статей, але не обов’язково. Якщо у вас немає особливих причин переносити історію редагувань, то буде експортована тільки поточна версія сторінки, без попередньої історії.

Див. також[]

Advertisement