FANDOM


Кожна редагована сторінка на Вікі має свою історію сторінки, на якій представлені всі користувачи, в тому числі незареєстровані, хто вносив внесок у створення цієї сторінки, а також тут можна подивитися, в режимі вікітекст, попередні версії цієї сторінки.

Щоб потрапити на сторінку історії сторінки, клікніть по стрілці поруч із клавішою «Правити» на будь-якій сторінці і виберіть пункт «Історія». Ви також можете вивести посилання на історію сторінки на свою панель «Мої інструменти».

Опис Редагувати


Історія сторінки показана від останньої правки до більш старим правкам. Кожен правці відведена окрема строчка, в якій зазначено, коли і хто робив правку і супутня їй інформація. Далі за номерами:

 1. Назва сторінки, історія якої відображено.
 2. Кількість правок сторінки, що відображаються на екрані. Можна почати перегляд недавніх або найстаріших правок, йдучи до більш старим чи більш новим правкам відповідно.
 3. Можна відображати на екрані по 20, 50, 100, 250 або 500 правок статті.
 4. (Поточн.) Дозволяє побачити різницю між даною версією сторінки і справжньої (поточної).
 5. (Ост.) Дозволяє побачити різницю між даною версією сторінки і попередньої
 6. Колонка з клавішами-точками дозволяє вибирати конкретно версії сторінки, між якими Ви хочете побачити різницю. Відзначте два варіанти і натисніть клавішу «Порівняти відмічені версії».
 7. Дата і час правки. Час дається згідно Вашим вибором часового поясу в Особистих налаштуваннях.
 8. Ім'я користувача або IP незареєстрованого користувача, який зробив цю правку.
 9. Опис правки, якщо користувач під час редагування заповнив вікно «Опис змін».
 10. Стрілка і сірий текст означають, що користувач відредагував не всю сторінку, а окремий розділ, назва якого і приведено сірим текстом.
 11. М - означає, що це мала зміна.

Також в історії сторінки вказуються випадки перейменування сторінки або її захисту. У разі перейменування, вся історія сторінки переноситься на нову сторінку, при цьому на старій версії сторінки зберігається її історія до перейменування. При видаленні сторінки її історія зберігається, тому сторінка може бути відновлена.

Чи можу я зробити посилання на конкретну версію сторінки? Редагувати

Так. Для цього скопіюйте URL-адресу різниці між необхідними версіями сторінки. Це можна використовувати, наприклад, при архівування сторінок обговорення.

Примітки Редагувати

 • Якщо сторінка містить змінні, які залежать від поточної дати, то старі версії сторінки будуть відображати поточні дати і часу.
 • Шаблони і зображення на старих версіях сторінки будуть відображатися в поточному варіанті або не відображатись зовсім, якщо вони були за цей час видалені.

Збереження історії сторінки при експорті Редагувати

При експорті сторінок Вікі Ви можете вибрати, зберігати історію сторінки чи ні. Зберегти бажано, щоб знати авторів статей, але не обов'язково. Якщо у Вас немає особливих причин переносити історію правок, то буде експортована лише поточна версія сторінки, без передісторії.

Див. Також Редагувати

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.