Центральна спільнота
Advertisement

Інфобокси можна відредагувати двумя шляхами: через конструктор інфобоксів і у редакторі вихідного коду. Якщо ви не дуже знайомі з вікі-текстом, краще створіть структуру інфобоксу в конструкторі інфобоксу, а тільки потім переходьте до редагувань у вихідному коді.

Конструктор інфобоксів[]

Опис[]

Функції конструктора

Якщо ви створите новий шаблон типу «Інфобокси» або відкриваєте вже існуючий інфобокс, в якому немає складних тегів, то ви автоматично відкриєте конструктор інфобоксів. Також можна перейти до нього через сторінку Спеціальна:InfoboxBuilder.

У лівій частині конструктору ви побачите усі зміни інфобоксу у реальному житті. У правій частині представлені інструменти конструктору для додання елементів інфобоксу. Просто натисніть на елемент, щоб його додати. Після чого ви можете переміщувати елементи у необхідному вам порядку. Щоб видалити елемент, натисніть на нього і після чого натисніть на іконку кошику.

Елементи інфобоксів[]

У конструкторі інфобоксів є чотири загальні елементи, з якими можна працювати:

Назва Опис Функції Є поле для заповнення?
Назва
<title>
Це заголовок інфобоксу. Зазвичай він збігається з назвою статті, в яку додається інфобокс. Використовувати назву статті: якщо скасувати цю опцію, заголовок інфобоксу буде збігатися з назвою статті. Ні
Зображення
<image>
В цей елемент інфобоксу можна додати зображення або відео. Ширина встановленого зображення буде збігатися з шириною інфобоксу за винятком випадків, коли ширина зображення спочатку менше ширини інфобоксу. Після зображення автоматично додається рядок для можливої підпису зображення. Відсутні Ні
Рядок
<data>
Це загальний елемент інфобоксу. Рядки можна заповнювати різною інформацією про тему статті. Замість «Заголовку» можна написати, наприклад, «Колір волосся», а потім у статті додати у цей рядок кольору волосся того або іншого персонажу. Назва рядка: задає назву рядка. Так
Заголовок розділу
<header>
Дозволяє розбити зміст інфобоксу на розділи, кожен з яких буде містити рядки. У якості назв заголовків можна використати, наприклад, «Локація», «Предмети», «Вигляд» і тощо. Заголовок розділу: поле, за допомогою якого можна вказати назву заголовку.
Згортання: дозволяє користувачам згортати/розгортати розділу інфобоксу.
Так

Вихідний код[]

Натисніть тут, щоб увійти в редактор вихідного коду.

Редактор вихідного коду для інфобоксів дуже схожий на звичайний редактор вихідного коду і класичного редактора, але в ньому більше XML-тегів, які використовуються модульними інфобоксами. Редактор також підтримує підсвічування синтаксису для CSS і JavaScript.

Advertisement