Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

Інструмент для конвертації класичних інфобоксів в інфобоксі з новою розмітки допоможе створити нові шаблони і замінити ними старі версії шаблонів. При цьому їх зміст не зміниться, і вам не прийдеться власноручно змінювати множинність сторінок вікі.

Крок за кроком[]

Пошук шаблонів для конвертації[]

Щоб побачити інфобокси, які можна конвертувати, перейдіть на сторінку Спеціальна:Insights/nonportableinfoboxes. Тут вказано не просто список інфобоксів, але і кількість сторінок, на яких використовується кожен з них. Виберіть один з шаблонів і натисніть кнопку «Конвертувати».

Другий спосіб знайти інфобокс для конвертації — це перейти на сторінку самого інфобоксу. Якщо конвертація можлива, у правій частині сторінки з'явиться блок «Конвертувати цей інфобокс». Натисніть кнопку «Конвертувати», щоб створити інфобокс з новою розміткою.

Створення і редагування нового інфобоксу[]

Конвертація ніяк не вплине на поточні шаблони. Новий шаблон буде створений на підсторінці з назвою Шаблон:Ім'яШаблону/Модульна_версія. Збережіть його і ознайомтеся з довідковою сторінкою, щоб дізнатися більше про нову розмітку інфобоксу.

Звичайно, новий інфобокс, у більшості випадків, не буде точної копією оригінального шаблону. Особливо це стосується зовнішнього вигляду інфобоксу. Тому це за замовчуванням йому задається стиль вашої вікі. Але надати йому необхідний стиль не так складно, використовуючи CSS. Також зверніть увагу на теги всередині тегу. Можливо, вам прийдеться замінити частину з них. Див. статтю Довідка:Інфобокси/теги.

Обов'язково скопіюйте з коду оригінального інфобоксу теги <includeonly> і <noinclude>, щоб новий інфобокс містив відповідні категорії і опис.

Прийняття нового інфобоксу[]

Після того, як ви відредагували новий інфобокс (якщо це було необхідно) і переконалися, що він працює правильно, зверніть увагу на праву сторону сторінки, де знаходиться блок «Перемістить цю чернетку шаблону». Натисніть кнопку «Використовувати цю чернетку», і новий інфобокс замінить поточний інфобокс вашої вікі. Можливо, вам потрібно буде скинути кеш браузеру, щоб побачити новий інфобокс на сторінках вікі.

Advertisement