FANDOM


Інструмент для конвертації інфобоксів в модульні інфобокси допоможе вам швидко і легко створити нові шаблони і замінити ними старі версії шаблонів. При цьому їх зміст не зміниться, і вам не доведеться вручну змінювати безліч сторінок вікі.

Крок за кроком Редагувати

Пошук шаблонів для конвертації Редагувати

Щоб побачити інфобокси, які можна конвертувати в модульні, перейдіть на сторінку Спеціальна:Insights/nonportableinfoboxes. Тут вказаний не просто список інфобоксів, але і кількість сторінок, на яких використовується кожний з них. Виберіть один із шаблонів і натисніть клавішу "Конвертувати".

Другий спосіб знайти інфобокс для конвертації - це перейти на сторінку самого інфобокса. Якщо конвертація можлива, в правій частині сторінки з'явиться блок "Конвертувати цей інфобокс". Натисніть клавішу "Створити модульну розмітку", щоб створити модульний інфобокс. Якщо ви побачите це оголошення у шаблоні, який не є інфобоксом, натисніть посилання "Це не інфобокс".

Створення і редагування нового шаблону Редагувати

Конвертація ніяк не вплине на поточні шаблони. Новий шаблон з модульною розміткою буде створений на підсторінці з назвою Шаблон:Ім'яШаблону/Модульна_версія. Збережіть його і ознайомтеся з довідковими статтями, щоб дізнатися більше про модульні інфобокси.

Звичайно, новий інфобокс, в більшості випадків, не буде точною копією оригінального шаблону. Особливо це стосується зовнішнього вигляду інфобоксу, бо за замовчуванням йому задається стиль вашої вікі. Але надати йому потрібний стиль не так складно, використовуючи CSS. Також зверніть увагу на теґи усередині шаблону. Можливо, вам доведеться замінити частину з них. Див. статтю Довідка:Інфобокси/теґи.

Увага: в першу чергу вам потрібно буде замінити рядок <data source="Зображення"><label>Зображення</label></data> на <image source="зображення" />. Інакше інфобокс не буде адекватно сприймати зображення для нього.

Ухвалення модульного інфобокса Редагувати

Після того, як ви відредагували новий інфобокс (якщо це необхідно) і переконалися, що він працює коректно, зверніть увагу на праву сторону сторінки, де знаходиться блок "Перемістити цю чернетку шаблону". Натисніть клавішу "Використовувати чернетку", і модульний інфобокс замінить поточний інфобокс вашої вікі. Можливо, вам треба буде скинути кеш браузера, щоб побачити новий інфобокс на сторінках вікі.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.