Центральна спільнота
Advertisement

Вы можете створювати інтервікі посилання між вікі-проєктами, перелічені у interwiki map, використовуючи скорочення від [[ім'яВікі:ЗаголовокСторінки]]. Це потрібно для запобігання від використання повного URL і запобігання псуванню посилань у випадку, якщо адреса буде змінена.

Посилання з однієї вікі на іншу[]

Щоб послатися з однієї вікі на іншу, використовується конструкція вигляду [[w:c:доменВікі:НазваСторінки]]: w:c:starwars:Jedi.

  • Деякі старі вікі мають свій власний простий вікі префікс. Для Зоряних війн це «Starwars», і на сторінку «Jedi» можна посилатися так: Starwars:Jedi.

Посилання на вікі іншого мовного розділу[]

При посиланні на Вікі в конкретному мовному домені досить додати відповідний префікс з точкою: w:c:uk.fallout:Квести Fallout Shelter.

Якщо цільова вікі розташована на одному домені (як ru.community і community) і пов'язана з Вашими інтервікі-посиланнями, можна скористатися скороченням: [[:домен:Ім'яСторінкиІншоюМовою]]; наприклад en:Help:Interwiki link (більшість вікі без домену мають префікс en).

Посилання на головну сторінку і Центральну вікі[]

Якщо не вводити Ім'яСторінки, посилання автоматично перенаправляє користувача на головну вікі: w:uk: / w:c:uk.test:

http://community.wikia.com/wiki/ вважається центральною (але не головній) вікі усього Фандом-спільноти і має свій власний префікс: wikia (скорочено: w).

Див. також Довідка:Загальні шаблони

Посилання на іншу мовну версію вікі (міжмовні посилання)[]

  • Щоб дати посилання на аналогічну вікі іншою мовою, напишіть [[код мови:назва сторінки]], наприклад, якщо написати [[fr:fromage]], то вийде посилання на сторінку «fromage» на аналогічному співтоваристві французькою мовою.
  • Як правило, такі посилання розміщуються в алфавітному порядку за кодами мов в кінці сторінки.
  • Важливо: на різних мовах вікі можуть називатися по-різному, а тому, щоб міжмовні посилання запрацювали, потрібно відправити запит співробітникам Фандому або помічникам. Зробити це можна на сторінці Запити на міжмовні посилання або на аналогічній сторінці на англійській Community Central — Community Central:Interlanguage link requests.
Див. також Довідка:Міжмовні посилання

Посилання з Фандома на зовнішні вікі[]

На деякі зовнішні вікі-проєкти можна також посилатися скорочено: [[ПрефіксВікі:ІмяСторінки]]. Наприклад для статті «Список професій» у Вікіпедії (http://uk.wikipedia.org/wiki/Список професій) посилання буде виглядати ось так: wikipedia:uk:Список професій.

  • Для посилання на україномовний розділ вікіпедії використовуйте Wikipedia:uk:ІмяСторінки

Пам'ятайте, що інтервікі префікс і його скорочення не завжди збігаються з написання з доменом, наприклад MetaWikipedia: або тільки m: для http://meta.wikimedia.org

Див. interwiki map, щоб дізнатися індивідуальні префікси для зовнішніх вікі сайтів

Посилання на Фандом з іншиї вікі[]

Якщо Центральна Вікі знаходиться в Interwiki map іншої вікі, то там можуть бути використані посилання на будь-яку вікі. Використаний синтаксис:

[[Wikia:c:Імя Вікі:Заголовок сторінки]]
(де «Імя Вікі» — це те, що повинно слідувати після «w:c» при посиланні на іншу вікі)

Наприклад, [[Wikia:c:Starwars:Jedi]] з вікі за межами Фендомі буде посилатися на http://starwars.wikia.com/wiki/Jedi

«c залишилися для «city» (від нашої старої назви Wikicity — ВікіМіста) і використовується для автоматичного перенаправлення»

Див. також[]

Advertisement