Центральна спільнота
Advertisement
Центральна спільнота

У цій статті перераховані розширення та особливості єдиної платформи (UCP), що повинно допомогти користувачам швидше орієнтуватись в ній замість того, щоб по черзі розглядати блоги за останній рік і список оновлень на форумі.

Що таке єдина платформа (UCP)?[]

Єдина платформа — це база (основа), створена для об'єднання хостингів Фандом і Gamepedia. Вона будується на сучасному програмному забезпеченні MediaWiki 1.33. Це дозволяє користувачам мати найсучасніші інструменти та функції для редагування і роботи з вікі-проєктами, а інженерам — сучасний код для подальшого покращення хостингу і створення нових цікавих функцій.

Переміщення вікі-проєктів на єдину платформу[]

Цей процес проходитиме в декілька етапів. На цю мить реалізується етап для нових вікі: починаючи з 11 березня усі нові вікі-проєкти створюються на новій єдиній платформі. Перемістити новостворену вікі на стару платформу неможливо. Див. блог «Фази розгортання єдиної платформи».

Починаючи з 27 травня починається перенесення на нову платформу вікі-проєктів без складних розширень і з невеликою кількістю розширень. Див. блог «Починаємо перенесення поточних вікі-проєктів на нову єдину платформу».

Список розширень[]

Доступні розширення[]

Ці розширення, функції та інструменти вже доступні на вікі-проєктах на єдиній платформі або їх можна підключити за запитом:

Недоступні розширення[]

Ці розширення, функції та інструменти недоступні для вікі-проєктів на єдиній платформі. Можливо, що вони стануть доступні в майбутньому. Слідкуйте за новинами.

Розширення, що будуть видалені[]