FANDOMИгры август-сентябрь 2018 безподписи

Велике привітання всім користувачам! Це останній місяць цього літа, і всі, напевно, намагаються насолодитися гарною погодою й теплим сонечком, проте розробники гри вирішили не прохолоджуватися і приготувати для ігрового світу дивовижну кількість цікавих новинок протягом найближчих двох місяців.

Серпень

This Is the Police 2

 Icon pc PC  
Дата виходу: 2 серпня

This Is The Police 2 - Official "Welcome to Sharpwood" Trailer

This Is The Police 2 - Official "Welcome to Sharpwood" Trailer

Перший в списку ексклюзивних для власників персональних комп'ютерів This Is the Police 2 — продовження гри про нечистого копа, який всіма доступними способами намагається заробити собі на безтурботну пенсію. Але тепер у вас зовсім інша історія - про шерифа поліції у маленькому та холодному місті, де панує жорстокість, і бандити діють майже відверто.

Це як пригодницька гра з великою кількістю діалогів, так і поліпшений симулятор, в якому гравець повинен буде постійно робити важкі тактичні рішення.

Системні вимоги
Мінімальні Рекомендовані
Операційна система Windows XP 32 Windows 10
Відеокарта Geforce 7800, AMD HD 4600, Intel HD3000 або подібна GeForce 560 або вище, AMD Radeon HD 5800 або вище
Процесор Двоядерний Чотирьохядерний
Оперативна пам'ять 2.0 Гб 4.0 Гб
Місце на твердому диску 5 Гб

Dead Cells

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One   Icon Switch Switch  
Дата виходу: 7 серпня

Dead Cells - Steam Early Access Launch Trailer

Dead Cells - Steam Early Access Launch Trailer

Багато хто знає гру, про яку зараз йтиметься — Dead Cells: з травня 2017 року вона мала бета-доступ і протягом цього часу зібрала гідні відгуки від гравців та преси, тому в мережі мало сумніву, що це буде відмінна гра.

Це дуже красивий піксельний платформер з бойовою системою та складні, але чесні битви, в яких перекати відіграють важливу роль. Dead Cells також має одну особливу складність — у героя є лише одне життя, тобто після смерті йому доведеться знову розпочати свій шлях через таємничий замок, зовнішній вигляд якого кожного разу буде дещо іншим.

Системні вимоги
Мінімальні Рекомендовані
Операційна система Windows 7 або новіше
Відеокарта Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 або краще Nvidia GTX 460 / Radeon HD 7800 або краще
Процесор Intel i5 або потужніше
Оперативна пам'ять 2.0 Гб 4.0 Гб
Місце на твердому диску 1.0 Гб

The Walking Dead: The Final Season

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 14 серпня

The Walking Dead The Final Season - E3 2018 Teaser Trailer

The Walking Dead The Final Season - E3 2018 Teaser Trailer

The Walking Dead: The Final Season — це остання глава в історії Клементини, яка протягом трьох попередніх сезонів перетворилася з наляканої маленької дівчини на сміливого воїна, здатного взяти на себе відповідальність за чуже життя. В останньому сезоні вже занадто суворий, жорстокий світ стане ще темнішим, і героїні знову доведеться приймати рішення, від яких залежатиме доля інших.


World of Warcraft: Battle for Azeroth

 Icon pc PC   Icon mac Mac  
Дата виходу: 14 серпня

World of Warcraft Battle for Azeroth Cinematic Trailer

World of Warcraft Battle for Azeroth Cinematic Trailer

World of Warcraft: Battle for Azeroth — новий масштабний додаток до найпопулярнішої MMORPG — World of Warcraft. У Битві за Азерот максимальний рівень персонажів був підвищений до 120, але не було додано жодної нової раси, хоча вже існуючі раси отримають нові варіації. Крім того, розробники додали новий PvE-режим, де необхідно збирати ресурси, будувати базу та очолювати загін солдатів в облозі ворожої фортеці.

Сюжет Battle for Azeroth буде продовженням Legion, випущеного майже рік тому. Після перемоги над Палаючим легіоном Альянс і Орда повернулися до довгої ворожнечі, і тепер вони знову намагаються захопити владу в Азероті.

Системні вимоги
Мінімальні Рекомендовані
Операційна система Windows 7 64-bit
Відеокарта NVIDIA GeForce GT 560 2 ГБ або AMD Radeon HD 7850 2 ГБ або Intel HD Graphics 530 (45W) NVIDIA GeForce GTX 960 або AMD Radeon R9 280 або краще
Процесор Intel Core i5-760 або AMD FX-8100 або краще Intel Core i7-4770 або AMD FX-8310 або краще
Оперативна пам'ять 4 GB 8 GB
Місце на твердому диску 70 GB

Strange Brigade

 Icon pc PC   Icon mac Mac  
Дата виходу: 28 серпня

Strange Brigade – Story Trailer PS4

Strange Brigade – Story Trailer PS4

Strange Brigade — це кооперативний екшен від студії Rebellion, яка, крім іншого, створила серію Sniper Elite. У новій грі належить об'єднатися з друзями, щоб подолати дух вигаданої королеви Стародавнього Єгипту. Однак потрібно буде боротися здебільшого навіть не з нею, а з її армією, що складається з оживлених мумій та інших злих духів. Між іншим, дії відбуваються в Єгипті в 1930 році.

Як і шутер з зомбі, Strange Brigade - це шутер від третьої особи, де вам доведеться боротися з хвилями ворогів на арені, а не пробивати натовп ворогів з точки А до пункту В, як у звичайних іграх цього жанру. Щоб досягти успіху, персонажі Strange Brigade використовуватимуть не тільки вогнепальну зброю, але й стародавню магію проти повсталих царів Єгипту — аніяк інакше.

Вересень

Destiny 2: Forsaken

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 4 вересня

Destiny 2 Forsaken – Legendary Collection Trailer

Destiny 2 Forsaken – Legendary Collection Trailer

Destiny 2: Forsaken — це великомасштабне доповнення до Destiny 2. Він додає до гри декілька нових місць, нових видів зброї, таких як, наприклад, лук, а також продовжує лінію історії оригінальної гри. На гравців чекають зіткнення з новими ворогами, новий режим PvPvE, а також нові здібності для вартових.

Spider-Man (2018)

 Icon ps4 PS4  
Дата виходу: 7 вересня

Marvel's Spider-Man - Gameplay Trailer PS4, deutsche Untertitel E3 2018

Marvel's Spider-Man - Gameplay Trailer PS4, deutsche Untertitel E3 2018

Spider-Man (2018) — абсолютно нова гра про Людину-павука, яка не має нічого спільного з проектами студії Beenox і з коміксами або фільмами за всесвітом павука - сюжет повністю незалежний і написаний спеціально для гри. Тим не менш, гра є частиною ігрового всесвіту Marvel.

Ця гра — це пригодницький екшен від третьої особи з відкритим світом, події якого розгортаються в Нью-Йорку. Гравці використовуватимуть різні навички «Людини-павука», як-от польоти на павутині та лазіння по стінах, а також пробуватимуть новий набір можливостей, які раніше не були присутні в будь-якій грі про Людину-павука: наприклад, використання холоду та вогнепальної зброї.

Shadow of the Tomb Raider

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One   Icon mac Mac  
Дата виходу: 14 вересня

Shadow Of The Tomb Raider - Official Trailer

Shadow Of The Tomb Raider - Official Trailer

Третя частина оновленої серії ігор про Лару Крофт Shadow of the Tomb Raider, події якої розгортаються на території Месоамеріки. Гра завершує історію формування Лари як повноцінної розкрадачки гробниць. Дівчина повинна буде кинути виклик не лише багатьом супротивникам, але й собі самій, аби зупинити майбутній апокаліпсис.

На гравців чекають збільшення місць, здатність несподівано атакувати противників з засідки, а також збільшення кількості гробниць та стародавніх руїн, які потрібно вивчити. Основна ставка Лари все також робиться на лук та стріли, що передбачає більш-менш таємний підхід до знищення противників.

Life Is Strange 2

 Icon pc PC   Icon ps4 PS4   Icon xboxone One  
Дата виходу: 27 вересня

Life Is Strange 2 - Teaser Trailer

Life Is Strange 2 - Teaser Trailer

Щодо Life is Strange 2, розробники не дають надто багато інформації, і обіцяють розкрити більше деталей протягом серпня.

Те, що відомо, Life is Strange 2 — це друга частина епізодичного серіалу, майже ніяк не пов'язана з першою частиною серії, але пов'язана з невеликим безкоштовним приквелом The Awesome Adventures of Captain Spirit, який вже доступний усім бажаючим.

Системні вимоги
Мінімальні Рекомендовані
Операційна система Windows 7 (тільки 64-bit) Windows 10 (тільки 64-bit)
Відеокарта AMD Radeon R7 250 (2 Гб) або NVIDIA Geforce GTX 650 (2 Гб) AMD Radeon RX 460 (4 Гб) або NVIDIA Geforce 1050 (4 Гб)
Процесор Intel Core i3-2100 (3.1 ГГц) або AMD Phenom X4 945 (3.0 ГГц) Intel Core i3-6100 (3.7 ГГц) або AMD Athlon X4 845 (3.5 ГГц)
Оперативна пам'ять 3 GB 6 GB
Місце на твердому диску 14 GB
В які ігри ви будете грати?
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Голосування створено 15:40 на серпня 3, 2018, на цей момент 0 людей проголосувало.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.