Центральна спільнота
Advertisement
Цей блог було написано співробітником MisterWoodhouse, його оригінал можна знайти на Community Central.

Привіт, друзі!

У нас є важливі новини щодо Єдиної платформи спільноти. На основі ваших конструктивних відгуків, які ми збирали та аналізували, ми вирішили призупинити перенесення на Єдину платформу, аби розв’язати деякі критичні проблеми, які порушують процес міграції. Оскільки певну дату перенесення не встановлено, ми бажаємо, щоб ви почекали принаймні до жовтня.

Як це сталося?

Ми обговорювали помилки, про які повідомляють користувачі. Про деякі з цих проблем ми вже знали, проте було надзвичайно складно визначити, коли якась проблема стає дуже критичною для всього процесу. Зараз ми будуємо внутрішній процес, який дозволить нам більш ефективно повідомляти про проблеми ключовим особам, що приймають рішення щодо міграції, та визначаємо межу критичності для будь-яких процесів.

Однак навіть після цього кроку ніщо не може зрівнятися з продуктом, що потрапляє в реальне середовище, і інформацією, яка надходить до нас про те, як він отриманий. Єдина платформа спільноти вже деякий час працює на нових вікі, але бачити добре створені спільноти на новій платформі та чути ваші відгуки, які вже не були абстрактними, було життєво важливим. Ці дані та відгуки полегшили нашій команді досягнення консенсусу щодо того, що потрібно зробити, та розробити план дій. Кожен з нас внутрішньо налаштований на те, що взаємодія з користувачем є найважливішою метою. Ми розуміємо, що Єдина платформа має бути найкращою, аби задовольняти потреби нинішніх та майбутніх спільнот.

Що буде далі?

Протягом цього часу ми працюватимемо над деякими основними проблемами, які були визначені під час використання редактора та адміністраторських інструментів на Єдиній платформі.

Редактор

Редактор вікі-тексту 2010 року з’явиться на Єдиній платформі як пряма альтернатива поточному редактору 2017 року. Хоча новий редактор виявився чудовим інструментом для багатьох наших користувачів, особливо менш досвідчених редакторів, стало зрозуміло, що він недостатньо відповідає потребам багатьох редакторів. Це доповнення дозволить досвідченим редакторам продовжувати зручно редагувати, як і раніше, поки ми продовжуємо працювати над функціоналом редактора вихідного коду 2017 року. Подальша доступність вікі-редактору 2010 року залежатиме від потреб користувачів, технічних можливостей та життєздатності коду. Ми не зупинятимемось, якщо виявиться, що ми не зможемо знову оновити MediaWiki.

Останні зміни та активність спільноти

Ми створюємо нову вкладку на сторінці нових редагувань, яка показуватиме активність на стінах обговорень та в коментарях під статтями. Також у рамках нових редагувань показуватимуться записи зі сторінки Спеціальна:NewFiles, аби посприяти спрощенню модерування зображень, завантажених у вікі. Наша довготермінова мета — знайти найкраще рішення для загальних оперативних процесів модерування спільноти, ми вважаємо, що це буде гарним тимчасовим рішенням для заповнення прогалини. Крім того, ми також розглянемо доступність нашого набору інструментів модерації, особливо з точки зору нейрорізноманіття.

Важливо зазначити, що ця стрічка активності спільноти не матиме зворотної сили. Як процес «прослуховування» він буде побудований для запису подій та показу їх у стрічці активності. Він показуватиме лише минулі події, однак, це не буде вся діяльність спільноти до випуску цієї функції.

Банери, що інформують про перенесення

Ми будемо оновлювати наші банерні повідомлення, які повідомляють про завершення міграції, аби вони якнайкраще працювали. Наразі всі процеси перенесення позначені як завершені, тоді як деякі повідомлення на дошці та коментарі до статей все ще можуть створюватися. Це дуже погано, оскільки змушує користувачів вважати, що вміст було втрачено під час міграції, тож ми виправлятимемо цей пробіл у розкритті інформації про перенесення.

Баги

Ми вже розв’язали проблему щодо скасування змін теми за допомогою автоматизованої системи. Ви більше не повинні бачити, як бот Фандому вбиває теми.

Ми працюємо над розв’язанням проблеми з періодичними помилками, що повертаються модулями Lua, імпортованими з Dev Wiki.

Ми також працюємо над розв’язанням проблеми з кешуванням CSS. Виправлення цієї помилки має скоротити час, необхідний для показування змін CSS у ваших вікі.

Ми працюємо над помилкою з тегами <pre>, які впливають на інтерфейс редактора вихідного коду.

Подальші кроки

Хоча ми не включили їх до нашого плану розвитку, коли міграцію було призупинено, звернемося до них незабаром після відновлення міграції. Насамперед це пропозиції щодо поєднань клавиш та посилань в редакторі вихідного коду — вони будуть реалізовані на Єдиній платформі.

Чому ми не можемо повернутися назад?

Ми не будемо переносити або створювати вікі на старій платформі під час перерви. Створення рішення щодо зворотного переходу займе набагато більше часу, ніж рішення щодо чергової перерви. Тобто вам довелося б стикатися з проблемами ще довше, якби ми розв’язали питання тимчасового виведення міграції зараз, а не зупинили та виправили процес. Ми визнаємо, що це означає кілька тижнів додаткових питань, але, враховуючи нашу поточну реальність, це наш найкращий шлях уперед, яким ми можемо піти.

Конструктивні відгуки, надані вами, адміністраторами та редакторами, були неоціненними. Ми повністю розуміємо, що процес не був гладким, але ми глибоко вдячні за терпіння та підтримку, яку ви нам виявили.Вілл Кавана Співробітник Фандому

Вілл — голова глобальної спільноти Фандому. Раніше він був менеджером спільноти на Геймпедії та менеджером ігрової спільноти на платформі Imzy. Поза роботою він висить на пляжі, досліджує пивоварні, грає в гольф та піднімає великі ваги для розваги.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Advertisement