Центральна спільнота
Advertisement
Цей блог було написано співробітником MisterWoodhouse, його оригінал можна знайти на Community Central.

Привіт, друзі!

Сьогодні ми раді повідомити, що довгоочікувана функція пошуку публікацій в Обговореннях відтепер доступна для вас!

На сторінці Спеціальна:Search (або Спеціальна:Пошук, якщо вікі на Єдиній платформі) з'явився пункт Posts (Публікації), який дозволяє шукати публікації в Обговореннях. Це було найчастішим запитом на нові функції від користувачів з моменту першого запуску Обговорень.

Проте зараз робота пошукової системи не зміниться, а це означає, що вам потрібно перейти на сторінку «Спеціальна:Пошук», щоб отримати доступ до вкладки пошуку публікацій. Цей перший випуск призначений лише для повної версії сайту, тож результати пошуку з Обговорень не показуватимуться на вкладці «Усюди» або в розширених параметрах пошуку. Наступного року ми почнемо експериментувати, щоб з’ясувати, як можна показувати відповідний вміст з Обговорень, одночасно дотримуючись намірів користувача, який робить пошуковий запит. Ми знаємо, що ви маєте, що сказати про це та про пошук взагалі — це захоплююча тема, яку ми маємо намір взяти до уваги наступного року.

До того часу ми запрошуємо вас скористатися новою опцією пошуку та поділитися з нами своїми відгуками! Ми будемо раді дізнатися, що вам подобається, а що ні, і що ви хотіли б бачити в іншій формі. Ваш відгук допоможе сформувати майбутні версії цієї функції.

Остання новина — перегляди з Обговорень та пов’язаних з ними функцій відтепер включені до аналітики, доступної для адміністраторів вікі (Спеціальна:Analytics)! Це вдосконалення, яке ми впровадили декілька тижнів тому, коли змінили налаштування відстеження саме цій панелі. Насолоджуйтесь точнішими даними!Вілл Кавана Співробітник Фандому

Вілл — голова глобальної спільноти Фандому. Раніше він був менеджером спільноти на Геймпедії та менеджером ігрової спільноти на платформі Imzy. Поза роботою він висить на пляжі, досліджує пивоварні, грає в гольф та піднімає великі ваги для розваги.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Advertisement