Цей блог було написано співробітником MisterWoodhouse, його оригінал можна знайти на Community Central.

Привіт, друзі!

Сьогодні ми розпочали перший етап удосконалень Обговорень, які є частиною триваючої роботи над Єдиною платформою спільноти, про яку ми оголосили минулого року.

Основна мета цих удосконалень полягає в тому, щоб зробити Обговорення найкращим місцем для… ну… проведення безпечних, дивовижних, організованих дискусій в межах ваших спільнот.

Які будуть вдосконалення?

Вдосконалення надходитимуть хвилями. Ось що включено в першу хвилю:

  • Ми представляємо новий спосіб перегляду Обговорень в цілому, беручи мову дизайну з Форумів та модернізуючи її до 2020 року. Звичайний вигляд Обговорень залишається як опція, але новий Стислий вид буде схоже на давній за часів активного використання форумів. Опція перемикання між звичайним та стислим є у новому спадному меню «View» («Переглянути»), поряд із параметрами сортування за «гарячим» та «новим» та параметрами модератора для приховування видалених публікацій.
  • Категорії переробляються від фільтрів у основній стрічці до окремих розділів із власними заголовками, відображаючи інформацію про вказану категорію та вміст у ній. Ці зміни надають Обговоренням більшу схожість з форумами та полегшують ретельний перегляд, аби посприяти глибшим розмовам. У рамках цієї зміни Категорії отримують власне спадне меню, а не опцію фільтра. Це зробить цю опцію більш помітною та забезпечить користувачів усвідомленням того, що існує кілька категорій, і що вони можуть перемикатися та фільтрувати між ними. У цьому спадному меню будуть дані про кожну категорію, щоб користувачі могли бачити, де відбувається діяльність.
  • Коли користувач додає публікацію під час перегляду певної категорії, ця категорія буде встановлена за замовчуванням для цієї нової публікації, що є більш звичним для користувачів форуму. Це також повинно зменшити кількість разів, коли модераторам доводиться перерозподіляти невірно розміщені повідомлення.
  • Також ми додали розділ «Category Activity» («Активність у категоріях»), який показує до 10 категорій із кількістю публікацій та часовою позначкою останньої дії (створення повідомлення/відповіді) у цій категорії + аватари останніх активних користувачів. Як і у списку категорій, це повинно допомогти всім користувачам швидко оцінити, наскільки активна спільнота, і допомогти постійним відвідувачам легше бачити місця, де новий вміст додано з часу останнього відвідування.
  • Нарешті, ми змінили макет сторінки однієї публікації, щоб вона була більш «стислою» та показувала більше публікацій на вашому екрані. Це дозволить краще використовувати простір на екрані та показувати більше вмісту без прокрутки.

Якщо ви думаєте, що ми закінчили на цьому, о, ні, ви помиляєтесь. Ми знаємо, що ще потрібно зробити багато праці над Обговореннями для задоволення потреб наших найзацікавленіших спільнот. Я влаштовував досліджував спільноти, які грають у рольові ігри, які просто спілкуються, спільноти фанфіків, спільноти фанонів та інші, щоб зрозуміти їхні потреби. Завдяки їхньому внеску та нашим давнім користувачам Обговорень, ми вже починаємо наступний раунд вдосконалень Обговорень, включаючи шляхи покращення модерації та дослідження публікацій. Ми добре знаємо деякі частини Обговорень, які, ви вже вважаєте, що ми можемо вдосконалити, і наша праця буде прагнути саме цього.

Перенос форумів

Як було оголошено минулого року, ми відключимо функцію Спеціальна:Forum перед тим, як перемістити інші спільноти з підтримкою Форуму на Єдину платформу спільноти. Цей крок був затриманий двічі, щоб забезпечити більше даних про форуми та перевести ці дані в удосконалення для платформи Обговорень.

Оскільки перша хвиля вдосконалень Обговорень вже надійшла, ми готові розпочати процес переносу решти вмісту Форуму в доброму стані до Обговорень.

Чому ми відключаємо форум?

Спеціальна:Forum створена за допомогою спеціальних модифікацій MediaWiki, програмного забезпечення, яке працює на нашій платформі. Ці модифікації зробили надзвичайно важким для нас оновлення програмного забезпечення MediaWiki та користування усіма змінами, внесеними до нього його розробниками — Фондом Вікімедіа. Важливі зміни, як-от оновлення безпеки, потребували перепроєктування, щоб застосувати їх до Фандому.

Для того, щоб оновити програмне забезпечення, ми вирішили відмовитись від функцій, які покладаються на такі спеціальні модифікації, і замінити їх новішими версіями, які можуть працювати на платформі без втручання в майбутньому.

Як це відбуватиметься?

На вашій вікі з’явиться банер, який вказує на те, що у вас є вміст Форуму, який потрібно перенести. Коли настане час переходу вашої вікі, ваші форуми будуть переведені в стан «лише для читання», оскільки вміст мігрує автоматично. Обговорення будуть відкритими під час та після переходу.

Ласкаво просимо до нових Обговорень!

Ми не можемо завищувати, наскільки оцінили всі пристрасні відгуки, отримані щодо форумів та дискусій. Сьогодні перший день нових Обговорень, і ми з нетерпінням чекаємо на подальший розвиток, аби зробити досвід використання Обговорень для вас ще кращим.

Трішки про блоги

Сьогодні блоги з’явилися на Єдиній платформі. Вони розроблені як статті (як й поточні блоги), а коментарі до них працюють на основі Обговорень. Для блогів вийде декілька технічних оновлень, але ви можете розпочати їх використовувати вже зараз.Вілл Кавана Співробітник Фандому

Вілл — голова глобальної спільноти Фандому. Раніше він був менеджером спільноти на Геймпедії та менеджером ігрової спільноти на платформі Imzy. Поза роботою він висить на пляжі, досліджує пивоварні, грає в гольф та піднімає великі ваги для розваги.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.