FANDOM


Цей блоґ було написано співробітником MisterWoodhouse, його оригінал можна знайти на Community Central.

Привіт всім!

Нова платформа об'єднуватиме Фандом та Геймпедію. Це вірно. Ми будемо однією великою, щасливою, сучасною MediaWiki-платформою. Наші внутрішні команди називають це єдиною платформою спільноти (UCP).

UCP — це сучасна вікі-платформа, найкраща з обох світів Фандому та Геймпедії, яка надає потужні інструменти в руки своїх редакторів, сприяє глибокій взаємодії зі спільнотою та динамічно представляє всім найкращу інформацію про всі ваші фандоми всім шанувальникам та відвідувачам. Ми зможемо підтримати нові розширення, про які ви питали останні кілька років. Ми зможемо створити дивовижні нові функції, які поліпшать ваші вікі. Нам не доведеться турбуватися про проблеми, викликані застарілою кодовою базою чи підтримкою двох різних вікі-платформ. Це дозволить об'єднати найкраще з обох платформ й допоможе нам створити щось приголомшливе.

Я впевнений, що у вас є багато питань про те, що це означає, тож давайте вирішимо деякі великі очікувані, а потім поговоримо про часові рамки та послідовність.

Часті питання

Що буде з Геймпедією як брендом і доменом?

Це найімовірніше питання, яке ми очікуємо від користувачів. Чесно скажемо, що ніякого рішення з цього приводу ще не прийнято. Проте ми сподіваємось, що подальший прогрес у розробці єдиної платформи дозволить нам вести двосторонній діалог з цього питання. Ми не поспішаємо приймати рішення зараз, тому що правильна відповідь краще для всіх, ніж швидка відповідь просто зараз. Якщо казати конкретніше, зараз рішення про ребрендинг Геймпедії повністю відокремлене від рішень та праці по створенню єдиної платформи.

Що станеться з акаунтами користувачів Фандому та Геймпедії при об'єднанні?

Ми активно працюємо над створенням загальної бази даних користувачів Фандому та Геймпедії. Це означає, що користувачі зможуть використовувати один аккаунт для Фандому та Геймпедії. Безпосередньо зараз інженери працюють над тим, що робити з користувачами, які мають однакові імена, і якимись конфліктами між цими іменами.

Яким буде дизайн єдиної платформи?

Ми суттєво просунулися в розробці єдиної платформи й запровадженні нови\х функцій, але зараз ми не готові демонструвати якісь макети, пов’язані з дизайном. Наразі праця більше пов’язана з технічною частиною, а не з зовнішнім виглядом.

Що з проектом «Кросовер»?

Проект кросовер призначений для об'єднання вікі-проектів на одну й ту саму тему на Фандомі та Геймпедії. Він ніяк не пов’язаний з єдиною платформою. Проект «Кросовер» повністю добровільний, і об'єднання вікі-проектів відбувається за згодою користувачів. Ніхто не об'єднуватиме вікі тільки заради нової єдиної платформи.

Коли з’явиться нова єдина платформа?

Наразі у нас ще немає конкретної дати, але ми, як і раніше, запланували це на 2020 рік. Ми очікуємо, що вже на початку 2020 року ми будемо готові представити вам нову єдину платформу, і на ній будуть створені кілька простих вікі-проектів для тестування. Потім, як ми плануємо, почнеться переміщення поточних вікі-проектів на нову платформу: починаючи з невеликих і закінчуючи великими (де підключено багато різних розширень).

Зараз ми плануємо, що вікі-проекти будуть переміщені на нову платформу зі збереженням поточного дизайну/скіна. Тобто, вікі-проекти на Фандомі залишаться зі скіном Фандому, а вікі-проекти на Геймпедії збережуть свій скін. Проте функціонально вікі-проекти на Фандомі та Геймпедії будуть рівні між собою, а вже нові розширення та інструменти розроблятимуться з урахуванням нового дизайну.

Дорога вперед

Я знаю, що ми дали вам багато про що подумати за допомогою цього блогу. Для багатьох з вас деякі емоції будуть стрімкими. Ми будемо ділитися більш детальною інформацією в подальшому блозі через тиждень з сьогоднішнього дня, і будемо розглядати відгуки про сьогоднішній блог на той час. Третій блог вийде пізніше, з акцентом на технічну сторону деяких робіт, які вже завершені, але написані таким чином, що для розуміння не потрібна передумова в розробці програмного забезпечення.

Як і у всіх оголошеннях, ми раді прийняти ваші запитання щодо того, що ми сьогодні обговорили! Якщо у вас є питання до співробітників з іншої теми або вам потрібна підтримка, будь ласка, зв’яжіться зі службою підтримки..

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.