Центральна спільнота
Advertisement
Цей блог було написано співробітником MisterWoodhouse, його оригінал можна знайти на Community Central.

Привіт, друзі!

Наші команди продовжують впроваджувати функції на Єдину платформу спільноти. Блоги відтепер офіційно є однією із них і доступні на всіх вікі, які працюють на Єдиній платформі.

Як і завжди, блоги не підключені за замовчуванням і їх можна вмикати/вимикати за допомогою панелі адміністратора залежно від потреб певної вікі.

Будь-які вікі, що раніше використовували блоги, побачать, що вони автоматично перейдуть до Єдиної платформи.

Між новою та старою функцією блогів немає великої різниці, однак зараз використовуються коментарі до статей, засновані на тій самій технології каналів, яку ви можете знайти в Обговореннях та на Стіні обговорення. Сам вміст блогу залишається звичайним текстом з вікі-розміткою, як і будь-яка стаття на вікі.

Незабаром ми почнемо переносити застарілі вікі з активними блогами, якщо вони мають інші необхідні функції для перенесення.

Вікі, де підключені досягнення та Semantic MediaWiki, поки що чекають на перенесення. Найближчим часом вони так само будуть доступні на Єдиній платформі. Слідкуйте за новинами, користуйтеся блогами!Вілл Кавана Співробітник Фандому

Вілл — голова глобальної спільноти Фандому. Раніше він був менеджером спільноти на Геймпедії та менеджером ігрової спільноти на платформі Imzy. Поза роботою він висить на пляжі, досліджує пивоварні, грає в гольф та піднімає великі ваги для розваги.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Advertisement