Центральна спільнота
Advertisement
Цей блог було написано співробітником MisterWoodhouse, його оригінал можна знайти на Community Central.

Привіт, друзі!

Ми раді повідомити, що, крім виправлення критичних помилок, наша команда також успішно впровадила першу версію нової стрічки активності спільноти та редактор вікі-тексту 2010 року на Єдину платформу.

Стрічка активності

Віднині на сторінці нових редагувань ви також побачите вкладки «Активність спільноти» (Social Activity; показує повідомлення на Стіні обговорень та коментарі до статей) та «Активність зображень» (Image Activity; зміст запозичується зі сторінки Спеціальна:NewFiles).

Social Activity.png

Активність спільноти дозволяє відстежувати зміни на стінах обговорень та в коментарях до статей.

Активність зображень дозволяє переглядати сторінку Спеціальна:NewFiles. Разом усі ці вкладки дозволять швидше перевіряти зміни на вікі, що має спростити модерування контенту.

Ми часто отримували від вас відгуки із проханням об'єднати усі ці вкладки в загальну сторінку, як на старій платформі. На жаль, через технічні труднощі, пов’язані з MediaWiki, було б занадто складно це зробити. Рішення з вкладками ефективно усуває проблеми зі швидким модеруванням редагувань, спілкування та зображень без суттєвих змін коду MediaWiki, що може ускладнити подальші оновлення програмного забезпечення.

Маємо зазначити, що хоча зміни на вікі на цій сторінці позначені як «Вікі-активність» (Wiki Activity), це не є Спеціальна:WikiActivity, що відома зі старої платформи. Як вже згадувалося раніше, однією з наших цілей є отримання більшої кількості відгуків щодо використання сторінки вікі-діяльності. Це необхідно для того, аби визначитися, що потрібно користувачам саме від цієї сторінки зараз і що можна буде повернути у майбутньому.

Варто також повторити, активність спільноти показує дані лише станом на вихід функції, тобто у четвер, 17 вересня, а не всю історію активності. Це пов’язано з тим, що цього дня була запущена нова частина програмного забезпечення, яка поступово збиратиме нові зміни, щоб не перевантажувати сервер.

Ми вже працюємо над подальшими вдосконаленнями й незабаром вони набудуть чинності, але цю функцію ми бажаємо вдосконалити разом із вами. Поділіться з нами, як ви користуєтесь цією функцією, як ви хотіли б нею користуватися, що вам подобається, а що не подобається, і що ви хотіли б додати. Нумо побудуємо це разом!

Редактор 2010 року

Редактор 2010 року також працює просто зараз! Щоб використовувати його, потрібно обрати його в налаштуваннях. На вікі, яка працює на новій платформі, перейдіть на сторінку «Спеціальна: Налаштування», розділ «Редагування», знайдіть пункт «Preferred editor» (Обраний редактор) та виберіть «Source Editor» замість «VisualEditor — source mode». Як ви можете бачити на скріншоті нижче, це мінімалістичний варіант для досвідчених редакторів вікі.

2010 editor.png

Редактор 2010 року вже деякий час працює на Геймпедії, тому наша команда має великий досвід роботи з ним, і робота над його розміщенням на Єдиній платформі для Геймпедії допомогла зробити це швидше, ніж передбачалось. Проте редактор 2010 року додано не назавжди. Він залишатиметься разом з редактором 2017 року, оскільки ми продовжуємо вдосконалювати останній. Ми прагнемо надати вам потужні інструменти й не будемо вилучати редактор 2010 року доти, допоки не переконаємось, що функціонал редактора 2017 року відповідає усім вимогам користувачів.

Відновлення вікі-міграції

Завдяки виправленням критичних помилок, випуску стрічки активності спільноти, редактора 2010 року та оновленням банерів, які повідомлюють про перенесення, наш план призупинення успішно завершено. Ми відновлюємо перенесення вікі-проєктів до Єдиної платформи, і перша партія вікі має бути перенесена протягом тижня після 28 вересня.

Дякуємо за ваші пропозиції та відгуки щодо нової платформи. Ми постійно намагаємось зробити нову платформу якомога кращою для всіх вас.Вілл Кавана Співробітник Фандому

Вілл — голова глобальної спільноти Фандому. Раніше він був менеджером спільноти на Геймпедії та менеджером ігрової спільноти на платформі Imzy. Поза роботою він висить на пляжі, досліджує пивоварні, грає в гольф та піднімає великі ваги для розваги.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Advertisement