FANDOM


Ми починаємо процес об'єднання баз даних користувачів Фандома і Gamepedia. Як уже згадувалося раніше, головною проблемою цього процесу є наявність у користувачів акаунтів на Фандомі і на Gamepedia одночасно і однакових імен користувачів, що належать різним користувачам. Сьогодні мова піде про частину цієї групи учасників.

Отже, якщо ви маєте акаунт на Gamepedia і на Фандом і це дуже важливо -
У ВАС ОДНАКОВЕ ІМ'Я КОРИСТУВАЧА НА ФАНДОМІ І GAMEPEDIA,
обов'язково прочитайте і виконайте наведені нижче інструкції.
Ми даємо вам два тижні на це.


Ви повинні пов'язати свій акаунт на Фандомі зі своїм акаунтом у Twitch. Для цього перейдіть на сторінку особистих налаштувань на вкладку "Connected Accounts" і клацніть посилання Connect with Twitch.

Twitch connect 1

З'явиться вікно входу в Twitch. Вам потрібно авторизуватися в своєму акаунті в Twitch. Якщо ви використовуєте браузер Firefox, ви можете отримати помилку про несправному токені. В цьому випадку вам необхідно виконати ці дії в іншому браузері, наприклад, в Chrome або Opera. Це баг Twitch, і не в наших силах його виправити.

Якщо ви все зробили правильно, ви побачите наступне повідомлення вгорі сторінки:

Twitch connect 2

Ці дії допоможуть нам почати об'єднання баз даних користувачів і дізнатися масштаб залишених конфліктів імен користувачів. У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.