Центральна спільнота
Advertisement
Цей блоґ було написано співробітником MisterWoodhouse, його оригінал можна знайти на Community Central.

Як багато хто з вас знає, співробітники працювали над об'єднанням систем входу Фандому та Геймпедії в рамках проєкту Єдиної спільноти платформи.

Ця неймовірно складна праця наближається до завершення (або вже завершена, залежно від того, коли ви це прочитаєте)! Проте одна з частин цієї праці, яку потрібно згадати, — це той факт, що доводиться долати деякі конфлікти з іменами користувачів.

Що таке конфлікт імені користувача й скільки їх існує?

Конфлікт між іменами користувача — це коли обліковий запис на Фандомі та акаунт у Геймпедії мають одне і те саме ім’я користувача і, внаслідок цього, не можуть існувати в одній системі.

Під час сканування було виявлено, що між обліковими записами на обидвох платформах було понад 15 мільйонів збігів. Нижче наведено загальну статистику в цифрах:

 • 708 повних відповідностей імені користувача, електронної пошти та ідентифікатора Twitch
 • 47 226 збігів імені користувача та електронної пошти
 • 150 збігів імені користувача та посвідчення Twitch
 • 80 450 збігів імені користувача
 • 596 збігів електронної пошти та посвідчення Twitch
 • 125 збігів лише Twitch ID
 • 15 702 962 збігів просто електронної пошти

Як бачите, ми знайшли багато збігів. На щастя, переважна більшість цих умов не вимагає вирішення конфліктів.

Що робиться для вирішення конфліктів?

Ті, хто читають наші блоги стосовно оновлень єдиної платформи, знають, що ми провели об'єднання ідентифікаторів Twitch ID з іменами користувачів, простіше кажучи, попросили їх прив'язати свій Twitch-аккаунт. Це були збіги, які користувачам потрібно було знайти вручну.

Для 80,450[1] збігів імені користувача без відповідного джерела істини для підтвердження відповідності особи ми використовували деякі правила вирішення конфлікту. Я сформулюю ці правила, щоб пояснити, як ми визначаємо, який обліковий запис автоматично зберігатиме ім’я користувача.

Обліковий запис зберігатиме ім'я користувача, якщо виконуються наступні умови (у порядку пріоритетності):

 • Користувач має спеціальні глобальні права, як-от права співробітника, хелпера тощо;
 • У користувача є редагування, а на іншому обліковому записі — немає;
 • Обліковий запис на Геймпедії або Фандомі було вимкнено або перейменовано;
 • Облікові записи на Геймпедії або Фандомі мають однакові дати реєстрації (тобто вважати, що вони однакові).

Нижче наведено загальну статистику в цифрах, як ці правила опрацювали:

 • 39 293 акаунтів у Геймпедії зберегли свої імена користувачів
 • 29 793 акаунтів на Фандомі зберегли свої імена користувачів
 • 2046 акаунтів були визначені як однакові та об'єднані
 • 9 319 конфліктів залишаються

Ми взяли 9319 конфліктів, що залишилися, і застосували до них додаткові правила, щоб знайти більш правильні збіги:

 • Якщо обидва облікові записи мають менш за 500 редагувань, старіший з двох облікових записів зберігатиме ім’я користувача;
 • Якщо лише один обліковий запис має понад 500 редагувань, він зберігатиме ім'я користувача;
 • Якщо обидва облікові записи мають понад 500 редагувань, але різниця кількості редагувань між ними складає більш за 500 редагувань, зберігатиме ім'я той запис, де більше редагувань;
 • Якщо обидва облікові записи мають понад 500 редагувань, але різниця кількості редагувань між ними складає менш за 500 редагувань, рішення щодо збереження імені користувача прийматиметься вручну.

Нижче наведено загальну статистику в цифрах, як ці правила опрацювали:

 • 2680 акаунтів у Геймпедії зберегли свої імена користувачів
 • 6,362 акаунти на Фандомі зберегли свої імена користувачів
 • Виявлено 192 конфлікти тієї самої реєстрації
 • 85 конфліктів залишаються невирішеними

Таким чином, 41973 облікових записів на Геймпедії зберегли свої імена користувачів (52,2%), тоді як на Фандомі 36155 акаунтів зберегли свої імена користувачів (44,9%). Дуже близький результат, навіть враховуючи масштаб оновлень.

Що відбуватиметься з обліковими записами, які не зберігатимуть своїх імен користувачів?

У облікових записів, які не зберігають своїх імен користувачів, будуть змінені їхні імена користувачів шляхом додавання після імені:

 • -fduser – якщо користувач зареєстрований на Фандомі.
 • -gpuser – якщо користувач зареєстрований на Геймпедії.

Ці користувачі матимуть право на зміну імені користувача навіть якщо раніше вони вже змінювали його.

Що станеться із застарілими акаунтами у Геймпедії?

Спадкові облікові записи в Gamepedia — це акаунти, які існують у вікі, але не в нашій системі входу. Вони є артефактами міграції вікі. Вони залишатимуться в системі та можуть бути повернені, але якщо вони втратили конфлікт з іменем користувача, у них з'явиться суфікс @legacy, який вказує на спадковий статус. Це робиться для збереження історії ревізій.

Процес об'єднання систем

Сам процес об'єднання жодним чином не вплине на користувачів Фандому, за винятком тих користувачів, які були залучені до конфлікту імен та були перейменовані додаванням -fduser. У цьому випадку вам потрібно буде знову увійти в акаунт, але з новим іменем користувача.

Відтепер, коли конфлікти вирішені, ми можемо об’єднати облікові записи Геймпедії із системою входу на Фандомі, а це означає, що ми знімемо вимогу мати обліковий запис у Twitch для входу у вікі на Геймпедії!

Під час міграції нові входи в акаунти на Геймпедії будуть відключені. Ви не зможете зареєструвати новий запис і не зможете увійти. Чинні сеанси входу зберігатимуться під час процесу міграції, тому увійдіть зараз у свій акаунт і залишайтеся там, аби уникнути технічних помилок.

Після завершення міграції користувачам Gamepedia потрібно буде увійти в систему за допомогою системи входу Фандому. Якщо у вас є ім'я користувача для входу у систему Фандому, яка об’єднується завдяки відповідності електронної пошти чи Twitch ID, просто увійдіть, використовуючи їх. Якщо у вас немає імені користувача на Фандомі, використовуйте параметр свого акаунта Twitch, і тоді ви зможете перейти на звичайний вхід у систему Фандому.

Процес міграції повинен тривати добу або близько того і планується розпочати 21 липня о 15:00 за східним часом США (о 22:00 за київським часом).

Якщо у вас є питання з цього приводу, ми спробуємо відповісти на них якнайкраще у коментарях або поставте їх через Спеціальна:Contact просто співробітникам. Проте на окремі запитання щодо того, чи було ваш обліковий запис об’єднано, через обсяг праці не відповідатимуть!

 1. під час написання. На момент публікації це було 84 370 конфліктів

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Advertisement