Центральна спільнота
Advertisement
Цей блоґ було написано співробітником MisterWoodhouse, його оригінал можна знайти на Community Central.

Однією з особливостей, яка не зробить перехід від застарілої платформи Фандому до Єдиної платформи, є функція під назвою «Загальна довідка». Через деякі особливості цієї функції зараз ми збираємо інформацію щодо цього. На щастя, нам вдалося внести дуже просту зміну коду, аби переконатися, що ваш вміст не буде втрачено цією зміною.

Що таке «Загальна довідка»?

Загальна довідка — це розширення, за допомогою якого користувачі можуть бачити довідкові статті з Центральної спільноти на своїй вікі.

Чому цю функцію не буде портовано?

На новій єдиній платформі (UCP) це розширення буде видалено, і усі локальні посилання на довідкові сторінки перенаправлятимуть користувачів на Центральну спільноту. Це зроблено через те, що довідкові сторінки розповідають про Фандом в цілому, і якщо у користувача будуть питання, він зможе відразу запитати їх у користувачів на Центральній спільноті, а також отримати допомогу та підтримку.

Що я можу зробити у цьому випадку?

Якщо на вашій вікі є свої сторінка в просторі «Довідка», ми рекомендуємо перенести їх звідси, наприклад, у простір назв «Project». Якщо ви не зробите цього, то ваші локальні довідкові сторінки після переходу на UCP будуть доступні тільки при додавання до URL сторінки ?redirect=no.

Йдеться тільки про сторінки, назви яких збігаються з назвами поточних довідкових сторінок. Якщо сторінка локальної довідки має оригінальну назву, то перенаправлення на Центральну спільноту не буде.

Насправді вкрай мало вікі-проєктів мають свої власні довідкові сторінки. Загалом це вікі-проєкти, що були створені більш за 10 років тому, коли загальної довідки ще не існувало. Якщо у вас така вікі, перевірте свої локальні сторінки довідки.

У вас є питання або коментарі? Залиште їх нижче.

Advertisement