FANDOM


Ви напевно здивуєтеся, але Вам хіба ніколи не приходило в голову похвалитися своєю Вікі? А це один з дієвих способів привернути увагу до Вікі, роздобути нових читачів і користувачів. Не забувайте, що ЗМІ можуть працювати і в Вашу користь. Ось кілька простих порад про PR технологіях, які допоможуть Вам.

  1. Читайте! Регулярно читайте новини, пов'язані з Вашою тематикою. Підпишіться на інформаційні розсилки, стежте за блогами і новинними каналами, зареєструйтесь на Twitter або читайте повідомлення в групах в соцмережах. Таким чином, Ви завжди будете в курсі останніх тенденцій щодо тематики Вашої Вікі.
  2. Беріть участь. Для блогерів та журналістів дуже важливо, що інших людей хвилює те, про що вони пишуть. Залиште свої коментарі до повідомлень або навіть напишіть електронного листа автору, якщо є така в можливість. У відкритих групах соцмережах Ви можете і самі відповісти на запитання користувача, якщо у відповіді можна підняти тему Вашої Вікі. До речі, багато блогери будуть вдячні, якщо Ви залишите гостьовий пост, за допомогою якого більш детально розкриєте тему повідомлення блогу. Якщо Ви будете діяти тонко і акуратно, то зможете завоювати нових шанувальників Вашої Вікі.
  3. Статті про поточні події. Знайдіть спосіб прив'язати статті на своїй Вікі до поточних подій. Дуже важливо мати актуальною саме на даний момент інформацією. Тоді Ви зможете зробити посилання безпосередньо між новиною і статтею на Вашій Вікі.
  4. Ваша Вікі — це цінний ресурс. У новинах та блог-постах є недолік даних, можливість вставити посилання або нагадати читачам про історію питання? Не упускайте момент. Якщо Ваша Вікі володіє достатнім обсягом інформації по цій темі, Ви завжди можете запропонувати її як "основний ресурс по темі". Наприклад, зовсім недавно велика газета в штаті Кентуккі поділилася з читачами новиною про Гаррі Поттера і запропонувала читачам "освіжити" свої знання про персонажа на сайті harrypotter.wikia.com.
  5. Розкажіть про свою Вікі. Ви повинні бути завжди готові, щоб продемонструвати широту і глибину інформації, представленої на Вашій Вікі. Пам'ятайте, що справити хороше враження дуже важливо.
  6. Будьте ввічливі. При контактах з журналістами, блогерами та користувачами соцмереж будьте впевнені в собі і обов'язково ввічливі. Не забувайте, що вони зайняті люди, тому якщо Ви пообіцяли щось, то постарайтеся виконати це точно в строк. Використовуючи професійний тон, Ви отримаєте право висловити свою точку зору. Якщо Ви отримаєте відповідь на своє коментар, повідомлення або лист, підготуйте відповідь коментар, зверніть увагу на конкретні деталі листа, які допоможуть Вам розповісти про свою Вікі.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.