Центральна спільнота
Advertisement

DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 30 грудня 2021
2

З Новим Роком та Різдвом 2022

Вітаємо усіх користувачів україномовного порталу Фандому з Новим Роком та Різдвом!

Минулий рік можна із впевненіцстю назвати роком змін. Ніколи за останні 10 років на користувачів не вивалювали стільки нового. Навіть 2020 рік із його переходом на нову платформу вже здається досить спокійним. Тим більш, що завершився переход на нову MediaWiki лише на початку 2021 року. І окрім цього завершилося об'єднання Геймпедії та Фандому, були представлені і розгорнуті нові скіни для мобільних користувачів і для ПК користувачів, з’явився новий Конструктор тем із безліччю налаштувань (і тепер він підтримується і Обговореннями), Фандом в основному отримав ребрендинг, включаючи новий слоган і новий логотип, була введена нова політика Фандому, що стосується…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 20 липня 2020
0

Об’єднання систем входу Фандому та Геймпедії

Як багато хто з вас знає, співробітники працювали над об'єднанням систем входу Фандому та Геймпедії в рамках проєкту Єдиної спільноти платформи.

Ця неймовірно складна праця наближається до завершення (або вже завершена, залежно від того, коли ви це прочитаєте)! Проте одна з частин цієї праці, яку потрібно згадати, — це той факт, що доводиться долати деякі конфлікти з іменами користувачів.


  • 1 Що таке конфлікт імені користувача й скільки їх існує?
  • 2 Що робиться для вирішення конфліктів?
  • 3 Що станеться із застарілими акаунтами у Геймпедії?
  • 4 Процес об'єднання систем

Конфлікт між іменами користувача — це коли обліковий запис на Фандомі та акаунт у Геймпедії мають одне і те саме ім’я користувача і, внаслідок цього, не можуть існувати в одній системі.

Під ч…Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 10 липня 2020
0

Загальної довідки НЕ буде на єдиній платформі (UCP)

Однією з особливостей, яка не зробить перехід від застарілої платформи Фандому до Єдиної платформи, є функція під назвою «Загальна довідка». Через деякі особливості цієї функції зараз ми збираємо інформацію щодо цього. На щастя, нам вдалося внести дуже просту зміну коду, аби переконатися, що ваш вміст не буде втрачено цією зміною.


Загальна довідка — це розширення, за допомогою якого користувачі можуть бачити довідкові статті з Центральної спільноти на своїй вікі.


На новій єдиній платформі (UCP) це розширення буде видалено, і усі локальні посилання на довідкові сторінки перенаправлятимуть користувачів на Центральну спільноту. Це зроблено через те, що довідкові сторінки розповідають про Фандом в цілому, і якщо у користувача будуть питання, він…Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 27 травня 2020
0

Починаємо перенесення поточних вікі-проєктів на нову єдину платформу


Перший етап розгортання та початкове тестування нової платформи (UCP) позаду. Тепер ми готові почати перенос вікі-проектів на нову платформу. Як було оголошено раніше, в цьому процесі будуть брати участь вікі-проекти, де немає великої кількості розширень та складних розширень.

Крім початку переносу поточних вікі-проектів, UCP чекає велике оновлення, про який ми хочемо вам розповісти.


Крім виправлення різних багів та інших невеликих змін, вот, що з'явиться на єдиній платформі разом з новим етапом розгортання UCP.


Ми вже не раз казали, що більше третини активних редакторів Gamepedia казали, що свої перші редагування на вікі-проектах вони робили за допомогою мобільного редактору. Новий редактор для мобільних пристроїв — це гарна можливість залучит…
Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 7 травня 2020
0

Про важливість оновлення MediaWiki

Якщо це перший ви чули про проект Єдиної платформи спільноти, прочитайте це щоб дізнатися більше про весь обсяг проекту, перш ніж коментувати.

Оскільки Фандом продовжує впроваджувати нашу платформу об’єднаної спільноти цього року, одна з причин, яку ви бачили, як ми цитуємо це для створення нової платформи, полягає в тому, що вона дозволить всій нашій мережі вікі існувати разом на одній версії MediaWiki. Це означає, зокрема, для спільнот, які вже знаходяться на платформі Фандому, оновлення до MediaWiki 1.33.

Це пояснення може мати багато сенсу для наших найстаріших, найдосвідченіших користувачів, але для багатьох наших користувачів термін "MediaWiki" є загадкою. Що таке MediaWiki і чому Фандом піклується про це? У Фандому немає власного унік…

Read Full Post

Advertisement