Центральна спільнота
Advertisement

DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 25 days ago
1

Цього року з’являться нові інструменти модерації обговорень, включаючи фільтр зловживань для обговорень

Обговорення є функцією більшості спільнот Фандому уже майже сім років. За цей час він зазнав ряду ітерацій та вдосконалень, одним із останніх з яких стала підтримка конструктору тем, яка поширилася на обговорення, щоб вона відповідала зовнішньому вигляду вашої вікі. Одна з речей, яка дозволила нам зробити, — це зробити наш перший набіг у тематику в мобільному Інтернеті — те, чого ми йдемо ще далі з мобільним конструктором тем, який ми анонсували на Community Connect.

Однією з найбільших проблем, про яку ми чули протягом багатьох років, були інструменти та функціональність модерації. Протягом останнього року наша команда з безпеки спільноти витратила багато часу на те, як ми можемо покращити досвід модерації, щоб допомогти вам краще керувати…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 26 days ago
0

Виправлення редагування для мобільних пристроїв і конструктор тем для мобільних пристроїв з’являться!

У вихідні, під час нашої презентації інструментів для творців на Community Connect, ми оголосили про всі нові функції, які ми збираємося запровадити нашим редакторам до кінця цього року. Тепер, коли ви знаєте, чого очікувати від найближчої функції, ми хотіли глибше зануритися в кожну функціональну область, щоб дати вам уявлення про те, що нас чекає. Ми почнемо з покращень, які з’являться на мобільних пристроях, зокрема з конструктора тем і виправлень редагування.

Але перш ніж перейти до цього конкретно, давайте розглянемо певний контекст, чому ми прийшли до дорожньої мапи, яку ми зробили для інструментів для творців.


  • 1 Передісторія дорожньої мапи творця
  • 2 Виправлення редагування для мобільних пристроїв
  • 3 Мобільний конструктор тем
  • 4 Ось куди ви вход…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 3 червня
0

Нові функції та можливості Фандому, анонсовані на Community Connect 2022

Ну, люди, ми зробили це! Community Connect 2022 відбувся минулими вихідними, і він мав величезний успіх. Я був в захваті від того, що побачив там таку кількість адміністраторів і редакторів, а також отримав можливість поговорити про майбутнє платформи спільноти Фандом, познайомитися з новими людьми, які не були на попередніх Connects, і відновити дружні стосунки з людьми, яких я не бачив ще до пандемії.

Community Connect – це завжди чудовий спосіб почути відгуки безпосередньо від адміністраторів та редакторів, і цей раз не став винятком, у якому взяли участь 45 користувачів спільноти з різних аніме, книг, ігор, фільмів, телебачення тощо. Це важливо, оскільки допомагає втілити цінності нашої компанії в життя спільноти:

  • Ми служимо глобальній с…
Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 25 травня
0

Нові та покращені оновлення пошуку з’являться у Фандомі

Привіт всім!

Ми раді поділитися нашими останніми оновленнями пошуку, які надходять на сайт! Ініціативи щодо продуктів Фандому розроблені для того, щоб представити функції для підтримки вашого досвіду. Партнерство між продуктом і спільнотою забезпечує найкращі інтереси наших користувачів і створює цікавий і зручний досвід.

Ми давно знали, що пошук потребує покращення, і спільнота дуже просила цього. Останні кілька років ми зосередилися на створенні Єдиної платформи спільноти (UCP) та Єдиного споживчого досвіду (UCX), тому після завершення цих проєктів ми відкрили набагато більше часу та ресурсів, щоб мати можливість присвятити іншим аспектам сайту, включаючи пошук.

Одне з найбільших запитань, на які потрібно відповісти, — з чого почати витрача…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 6 травня
1

Закінчення програми IVT. Початок команди IWR

Усім привіт.

З жалем та сумом повідомляю про завершення програми International Volunteering Team (IVT) та всіх пов'язаних із нею програм. За понад 10 років існування команди IVT користувач зі статусом Помічник допомагали величезній кількості вікі-проєктів за межами англомовного порталу. Помічники відповідали на запитання користувачів, писали та перекладали новини та інші блоги, займалися локалізацією, наповнювали зростаючі вікі-проєкти контентом, відкочували вандалізм, писали довідкові статті, робили оформлення та шаблони для вікі-проєктів та багато іншого. Проте у програми IVT завжди існувала проблема, яка випливала з назви програми. Усі користувачі команди Помічників були волонтерами, тобто робили все перераховане вище безкоштовно і у віль…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 13 березня
0

Оновлення системи входу в акаунт Фандому

Інтернет постійно розвивається та змінюється, не стоїть на місці. Однак це також означає, що стандарти безпеки, які були нормою 5-10 років тому, сьогодні вже не захищають користувачів від шахраїв. У цьому блозі ми розповімо вам про систему Fandom Auth, яка представляє собою серію великих покращень програмного коду з метою оновлення та підвищення безпеки ваших паролів і входу в акаунт Фандому загалом.

Fandom Auth тестувався протягом цілого року, тому коли ми запустимо цю систему протягом найближчих тижнів, ви не помітите жодної різниці в порівнянні з вашою звичайною вікі-діяльністю. Але є деякі деталі процесу, які можуть вплинути на ваш обліковий запис Фандому.


Можливо, що дехто з вас знають, що при вводі пароля від акаунта на сайті з хорошим…


Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 24 лютого
0

Фандом оновлюється до MediaWiki 1.37 як частина нашого зобов’язання підтримувати платформу в актуальному стані

Минулого місяця ми оголосили про низку ініціатив, над якими працюємо у Фандомі, щоб розпочати 2022 рік. Одним із таких оголошень було те, що ми оновимо платформу MediaWiki 1.33 до MediaWiki 1.37, і сьогодні я розповім вам про деякі деталі. Головний заголовок: оновлення почнеться в березні! А також, що мало що зміниться. Це має бути досить легким оновленням, особливо якщо порівняти, наскільки масштабним був перехід до Єдиної платформи спільноти (UCP).

Тут я детально розповім, чому він настільки відрізняється від UCP, який графік розгортання та що ви можете очікувати з точки зору деяких незначних змін тут і там.


  • 1 Що таке оновлення MediaWiki?
  • 2 Які переваги оновлення?
  • 3 Як відбуватиметься оновлення?
  • 4 Майбутнє зависання коду
  • 5 Що зміниться під час онов…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 26 січня
0

Оновлення MediaWiki та інші новини

Як майже кінець січня? Здається, що це був просто Новий рік, але якось ось ми, майже місяць, як новий рік для Фандому стане захоплюючим і, сподіваюся, безпечним, щасливим і здоровим роком для всіх вас.

Тепер, коли ми перебуваємо в 2022 році, я хотів приділити трохи часу, щоб зазирнути наперед і поговорити з вами про те, над чим Фандом працює протягом перших кількох місяців року. Кожна команда по всій компанії, включаючи команду спільноти, дійсно з нетерпінням чекає втілення в життя планів, які вони мають. Я радий поділитися деякими з них сьогодні.

Отже, заглиблюємося!


Давайте почнемо з розмови про улюблену всім тему: корпоративне планування.

ЗАЧЕКАЙТЕ — повертайтеся! Я не хотів налякати вас чи набридати до сліз цим. Я знаю, я знаю, що не всіх …


Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 3 червня 2021
1

Новий скін в налаштуваннях FandomDesktop

Привіт, друзі!

Я радий повідомити, що скін FandomDesktop відтепер працює для користувачів, які хочуть отримати новий досвід! Протягом цього часу зареєстровані користувачі зможуть переключитися з Oasis або Hydra на FandomDesktop за допомогою перемикача, який можна знайти в банері на сайті та в налаштуваннях користувача. Якщо новий скін не сподобається, завжди можна повернутися до старого скіну.

Мета у цій період: дозволити редакторам та адміністраторам звикнути до нового дизайну і, особливо, адміністраторам підготувати свої вікі до повної міграції, яка настане на початку цього літа.

Зверніть увагу! Спочатку ваша вікі матиме тему за замовчуванням як для світлого, так і для темного режиму. Не хвилюйтеся! Це просто означає, що ваші налаштування щ…

Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 28 березня 2021
0

Призупинення розробки для виправлення помилок

Привіт, друзі!

Перш ніж заглибитися у майбутнє платформи та Уніфікований користувальницький досвід (званий UCX), а ми це зробимо дуже скоро - я хотів поговорити про поточний проєкт, над яким працюємо зараз, оскільки майже всі вікі, окрім однієї, вже мігрували на Єдину платформу.

11 березня всі чотири команди розробників вікі-платформи зробили паузу над працею з UCX та іншими розробками та перейшли в режим виправлення помилок Єдиної платформи. Попри те, що ці команди постійно працювали над критичними помилками протягом останніх кількох місяців, спостерігалося постійне накопичення некритичних помилок. Ці речі працюють не зовсім належним чином, але не порушують функціональність або заважають користуватися сайтом. Речі, які полегшать вам життя, …

Read Full Post

Advertisement