Mix Gerder Mix Gerder 31 січня
0

Оголошення щодо Community Connect 2021


Привіт, друзі!

Для тих з вас, хто мене не знає, я Брендон, віцепрезидент спільноти Фандому. Я очолюю команду з близько 70 людей, які підтримують ваші спільноти, включаючи багатьох з тих, кого ви знаєте, як-от MisterWoodhouse та команду Wiki Manager.

Сьогодні я повернувся до штату співробітників, щоб розповісти вам про захопливе оголошення: 6 та 7 березня ми проводимо віртуальний Community Connect! У вас можуть виникнути запитання про те, що таке Community Connect і чому це важливо. Не хвилюйтеся, я роз'ясню.


 • 1 Що таке Community Connect?
 • 2 Ця подія відбуватиметься наживо?
 • 3 Що висвітлюватиметься цього року?
 • 4 Як працюють запрошення?

Community Connect – це захід лише за запрошеннями, який ми проводили кілька разів за останні п’ять років. Історично (хоч і…
Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 16 січня
1

Еволюція разом з інтернетом: підтримка Google


Привіт, друзі!

Сподіваюся, ви всі щасливо провели Різдво та свята зі своїми коханими :)

Оскільки 2021 рік уже розпочався, нумо поговоримо про оптимізацію пошукової системи (SEO) або просто «підтримуємо» Google. Деякі з вас, можливо, це вже знають, але завжди варто пам’ятати: результати пошукової системи становлять переважну більшість звернень на нашій платформі, 90% яких походить від трафіку Google. Це основне джерело трафіку на будь-якій без винятку вікі. Це пов’язано з тим, що Google усвідомлює, що платформа «Fandom» є найважливішим авторитетом у світі знань з будь-яких фандомів, і тому нагороджує ваші вікі дуже високими позиціями в результатах. Це фантастичний спосіб залучити аудиторію, що пильно цікавиться темою, яку охоплює вікі.


Дуже важл…Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 19 грудня 2020
1

Пошук в Обговореннях


Привіт, друзі!

Сьогодні ми раді повідомити, що довгоочікувана функція пошуку публікацій в Обговореннях відтепер доступна для вас!

На сторінці Спеціальна:Search (або Спеціальна:Пошук, якщо вікі на Єдиній платформі) з'явився пункт Posts (Публікації), який дозволяє шукати публікації в Обговореннях. Це було найчастішим запитом на нові функції від користувачів з моменту першого запуску Обговорень.

Проте зараз робота пошукової системи не зміниться, а це означає, що вам потрібно перейти на сторінку «Спеціальна:Пошук», щоб отримати доступ до вкладки пошуку публікацій. Цей перший випуск призначений лише для повної версії сайту, тож результати пошуку з Обговорень не показуватимуться на вкладці «Усюди» або в розширених параметрах пошуку. Наступного року …


Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 6 листопада 2020
3

Майбутнє Геймпедії


Привіт, друзі!

Сьогодні у нас важливі новини для вас. Після майже двох років роботи над об’єднанням вікі з Фандому та Геймпедії на Єдину платформу, ми почнемо переносити вікі з Геймпедії на домен fandom.com на початку 2021 року. Причин такого рішення багато, одна з найважливіших — забезпечення того, щоб виснажлива праця редакторів Геймпедії продовжувала високо позиціюватися у результатах пошуку.

Ми знаємо, що це велика зміна, проте через вищезазначену причину це необхідно. Протягом цих двох років зміни в алгоритмах пошуку Google — секретного механізму, що використовується Google для оцінювання позиції, яку повинна мати певна сторінка в результатах пошуку — негативно вплинули на оптимізацію пошукових систем (SEO) для вікі з Геймпедії. Це вплива…


Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 23 вересня 2020
2

Активність спільноти, редактор 2010 року та відновлення перенесення


Привіт, друзі!

Ми раді повідомити, що, крім виправлення критичних помилок, наша команда також успішно впровадила першу версію нової стрічки активності спільноти та редактор вікі-тексту 2010 року на Єдину платформу.


Віднині на сторінці нових редагувань ви також побачите вкладки «Активність спільноти» (Social Activity; показує повідомлення на Стіні обговорень та коментарі до статей) та «Активність зображень» (Image Activity; зміст запозичується зі сторінки Спеціальна:NewFiles).


Активність спільноти дозволяє відстежувати зміни на стінах обговорень та в коментарях до статей.

Активність зображень дозволяє переглядати сторінку Спеціальна:NewFiles. Разом усі ці вкладки дозволять швидше перевіряти зміни на вікі, що має спростити модерування контенту.

М…
Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 31 серпня 2020
3

Призупинення перенесення проєктів на Єдину платформу


Привіт, друзі!

У нас є важливі новини щодо Єдиної платформи спільноти. На основі ваших конструктивних відгуків, які ми збирали та аналізували, ми вирішили призупинити перенесення на Єдину платформу, аби розв’язати деякі критичні проблеми, які порушують процес міграції. Оскільки певну дату перенесення не встановлено, ми бажаємо, щоб ви почекали принаймні до жовтня.


Ми обговорювали помилки, про які повідомляють користувачі. Про деякі з цих проблем ми вже знали, проте було надзвичайно складно визначити, коли якась проблема стає дуже критичною для всього процесу. Зараз ми будуємо внутрішній процес, який дозволить нам більш ефективно повідомляти про проблеми ключовим особам, що приймають рішення щодо міграції, та визначаємо межу критичності для б…Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 12 серпня 2020
1

Блоги відтепер доступні на Єдиній платформі


Привіт, друзі!

Наші команди продовжують впроваджувати функції на Єдину платформу спільноти. Блоги відтепер офіційно є однією із них і доступні на всіх вікі, які працюють на Єдиній платформі.

Як і завжди, блоги не підключені за замовчуванням і їх можна вмикати/вимикати за допомогою панелі адміністратора залежно від потреб певної вікі.

Будь-які вікі, що раніше використовували блоги, побачать, що вони автоматично перейдуть до Єдиної платформи.

Між новою та старою функцією блогів немає великої різниці, однак зараз використовуються коментарі до статей, засновані на тій самій технології каналів, яку ви можете знайти в Обговореннях та на Стіні обговорення. Сам вміст блогу залишається звичайним текстом з вікі-розміткою, як і будь-яка стаття на вікі.

Не…


Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 7 серпня 2020
0

Оновлення Обговорень та плани стосовно форуму

Привіт, друзі!

Сьогодні ми розпочали перший етап удосконалень Обговорень, які є частиною триваючої роботи над Єдиною платформою спільноти, про яку ми оголосили минулого року.

Основна мета цих удосконалень полягає в тому, щоб зробити Обговорення найкращим місцем для… ну… проведення безпечних, дивовижних, організованих дискусій в межах ваших спільнот.


 • 1 Які будуть вдосконалення?
 • 2 Перенос форумів
 • 3 Чому ми відключаємо форум?
 • 4 Як це відбуватиметься?
 • 5 Ласкаво просимо до нових Обговорень!
 • 6 Трішки про блоги

Вдосконалення надходитимуть хвилями. Ось що включено в першу хвилю:

 • Ми представляємо новий спосіб перегляду Обговорень в цілому, беручи мову дизайну з Форумів та модернізуючи її до 2020 року. Звичайний вигляд Обговорень залишається як опція, але новий Сти…


Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 7 серпня 2020
0

Майбутнє чату

Привіт, друзі!

Для деяких з вас може стати важкою новиною, але ми прийняли рішення не переносити чат на Єдину платформу. Хоча взаємодія просто зараз між членами спільноти надзвичайно цінна (особливо у такі часи), стало зрозуміло, що функція чату, яку ми зараз маємо, не задовольняє потреб наших користувачів і активно використовується лише обмеженою кількістю спільнот.


Чат тривалий час був у скрутному становищі. Його нелегко модерувати, він не зручний для мобільних пристроїв і має застарілий користувальницький інтерфейс. Чат існує з 2011 року, і з різних причин ніколи не підтримувався і не розширювався, і досі залишившись частиною експериментального розділу «Лабораторія» у Wiki Features.

Загальне використання чату просто не заслуговувало на дод…


Read Full Post
Mix Gerder Mix Gerder 7 серпня 2020
0

SOAP: Наша команда з боротьби проти вандалізму та спаму отримує нове ім’я

Вітання, друзі!

Сьогодні я радий повідомити, що ми отримали ще одне досягнення в межах Єдиної платформи — незначну технічну зміну, яка має великі та захоплюючі соціальні наслідки. На вікі, що використовують UCP, відтепер ви почнете бачити деяких користувачів, яких називають членами команди SOAP.


Це лише нова, комбінована назва двох груп, знайомих нашим редакторам. VSTF (Volunteer Spam Task Force) від Фандому та GRASP (Gamepedia Rapid Anti-Spam Patrol) від Геймпедії об'єдналися в одну команду. Ми вирішили дати групі нову назву, оскільки не хотіли віддавати перевагу історії однієї платформи над іншою. Усі члени команди придумали та проголосували за можливі імена, а співробітники обрали нашого фаворита з найкращих претендентів. Ось так ми закі…

Read Full Post

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.