FANDOM


 • Mix Gerder

  Привіт, друзі!

  Сьогодні ми розпочали перший етап удосконалень Обговорень, які є частиною триваючої роботи над Єдиною платформою спільноти, про яку ми оголосили минулого року.

  Основна мета цих удосконалень полягає в тому, щоб зробити Обговорення найкращим місцем для… ну… проведення безпечних, дивовижних, організованих дискусій в межах ваших спільнот.


  Вдосконалення надходитимуть хвилями. Ось що включено в першу хвилю:

  • Ми представляємо новий спосіб перегляду Обговорень в цілому, беручи мову дизайну з Форумів та модернізуючи її до 2020 року. Звичайний вигляд Обговорень залишається як опція, але новий Стислий вид буде схоже на давній за часів активного використання форумів. Опція перемикання між звичайним та стислим є у новому спадному меню «View»…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Майбутнє чату

  серпня 7, 2020 від Mix Gerder

  Привіт, друзі!

  Для деяких з вас може стати важкою новиною, але ми прийняли рішення не переносити чат на Єдину платформу. Хоча взаємодія просто зараз між членами спільноти надзвичайно цінна (особливо у такі часи), стало зрозуміло, що функція чату, яку ми зараз маємо, не задовольняє потреб наших користувачів і активно використовується лише обмеженою кількістю спільнот.


  Чат тривалий час був у скрутному становищі. Його нелегко модерувати, він не зручний для мобільних пристроїв і має застарілий користувальницький інтерфейс. Чат існує з 2011 року, і з різних причин ніколи не підтримувався і не розширювався, і досі залишившись частиною експериментального розділу «Лабораторія» у Wiki Features.

  Загальне використання чату просто не заслуговувало на дод…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Вітання, друзі!

  Сьогодні я радий повідомити, що ми отримали ще одне досягнення в межах Єдиної платформи — незначну технічну зміну, яка має великі та захоплюючі соціальні наслідки. На вікі, що використовують UCP, відтепер ви почнете бачити деяких користувачів, яких називають членами команди SOAP.


  Це лише нова, комбінована назва двох груп, знайомих нашим редакторам. VSTF (Volunteer Spam Task Force) від Фандому та GRASP (Gamepedia Rapid Anti-Spam Patrol) від Геймпедії об'єдналися в одну команду. Ми вирішили дати групі нову назву, оскільки не хотіли віддавати перевагу історії однієї платформи над іншою. Усі члени команди придумали та проголосували за можливі імена, а співробітники обрали нашого фаворита з найкращих претендентів. Ось так ми закі…

  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Як багато хто з вас знає, співробітники працювали над об'єднанням систем входу Фандому та Геймпедії в рамках проєкту Єдиної спільноти платформи.

  Ця неймовірно складна праця наближається до завершення (або вже завершена, залежно від того, коли ви це прочитаєте)! Проте одна з частин цієї праці, яку потрібно згадати, — це той факт, що доводиться долати деякі конфлікти з іменами користувачів.


  Конфлікт між іменами користувача — це коли обліковий запис на Фандомі та акаунт у Геймпедії мають одне і те саме ім’я користувача і, внаслідок цього, не можуть існувати в одній системі.

  Під час сканування було виявлено, що між обліковими записами на обидвох платформах було понад 15 мільйонів збігів. Нижче наведено загальну статистику в цифрах:

  • 708 повних відпо…

  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Однією з особливостей, яка не зробить перехід від застарілої платформи Фандому до Єдиної платформи, є функція під назвою «Загальна довідка». Через деякі особливості цієї функції зараз ми збираємо інформацію щодо цього. На щастя, нам вдалося внести дуже просту зміну коду, аби переконатися, що ваш вміст не буде втрачено цією зміною.


  Загальна довідка — це розширення, за допомогою якого користувачі можуть бачити довідкові статті з Центральної спільноти на своїй вікі.


  На новій єдиній платформі (UCP) це розширення буде видалено, і усі локальні посилання на довідкові сторінки перенаправлятимуть користувачів на Центральну спільноту. Це зроблено через те, що довідкові сторінки розповідають про Фандом в цілому, і якщо у користувача будуть питання, він…  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series


  Перший етап розгортання та початкове тестування нової платформи (UCP) позаду. Тепер ми готові почати перенос вікі-проектів на нову платформу. Як було оголошено раніше, в цьому процесі будуть брати участь вікі-проекти, де немає великої кількості розширень та складних розширень.

  Крім початку переносу поточних вікі-проектів, UCP чекає велике оновлення, про який ми хочемо вам розповісти.


  Крім виправлення різних багів та інших невеликих змін, вот, що з'явиться на єдиній платформі разом з новим етапом розгортання UCP.


  Ми вже не раз казали, що більше третини активних редакторів Gamepedia казали, що свої перші редагування на вікі-проектах вони робили за допомогою мобільного редактору. Новий редактор для мобільних пристроїв — це гарна можливість залучит…
  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Ми починаємо процес об'єднання баз даних користувачів Фандома і Gamepedia. Як уже згадувалося раніше, головною проблемою цього процесу є наявність у користувачів акаунтів на Фандомі і на Gamepedia одночасно і однакових імен користувачів, що належать різним користувачам. Сьогодні мова піде про частину цієї групи учасників.  Ви повинні пов'язати свій акаунт на Фандомі зі своїм акаунтом у Twitch. Для цього перейдіть на сторінку особистих налаштувань на вкладку "Connected Accounts" і клацніть посилання Connect with Twitch.


  З'явиться вікно входу в Twitch. Вам потрібно авторизуватися в своєму акаунті в Twitch. Якщо ви використовуєте браузер Firefox, ви можете отримати помилку про несправному токені. В цьому випадку вам необхідно виконати ці дії в і…
  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series


  І ось ми готові оголосити дату розгортання першої фази єдиної платформи. Нагадуємо, що перша фаза відноситься тільки до нових вікіпроектів. Починаючи з 11 березня усі нові вікі будут створюватися на єдиній платформі. Також вступить в силу оновлюваний процес створення нових вікіпроектів. Звертаємо вашу увагу, що нові вікі, створені на єдиній платформі, не будуть володіти усім функціоналом поточних проектів. Наприклад, там буде доступно багатьох розширень. Ми будемо постійно покращувати цю ситуацію, щоб перейти дод другої фази розгортання єдиної платформи.

  А тепер поговоримо про новий редактор, який буде на єдиній платформі.


  Як уже казалося раніше, в єдиній платформі з'явиться новий редактор. Цей редактор, який був запущений в 2017 року фондом Ві…  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Березень — перший місяць весни. Все ще холодний, слизький і мокрий, але вже такий по-душевному теплий. І щоб не псувати це враження, пропонуємо Вам ознайомитися з "талими" новинками кіно і ТБ!


                      

  Вперёд - официальный трейлер (6 )

         

  Відкриває березень, как не дивно, мультфільм «Уперед», який переносить нас в чарівний світ. Брати-ельфи Іен і Барли Лайтфут живуть в чарівному світі, населеному тролями, гоблінами, гномами, кентаврами і єдинорогами. Колись їх світ переповнювала магія, але ті часи пройшли, і тепер казкові істоти літають на літаках, користуються автомобілями, і ведуть в цілому прозаїчну життя. Однак несподівана знахідка призводить до того, що брати вирішують відправитися в захоплюючу подорож на пошуки справжнього …


  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series


  Продовжуємо розповідати про майбутні зміни, пов'язаних з релізом нової єдиної платформи (UCP). Сьогодні мова піде про профілі користувачів і стінах обговореннях.


  Як буде виглядати новий профіль ви можете побачити на зображенні нижче. В цілому він збереже поточну структуру, але інформація про вас буде висунута на перший план, а зі статистикою навпаки буде приділено менше місця. Головним нововведенням буде можливість додати особисте зображення в профіль, щоб ще більше персоналізувати його.


  Замість поточних стандартизованих полів профілю "Я", "Мій день народження" та ін. Буде єдине поле "Про себе", куди можна написати все, що ви хочете. На самій сторінці користувача зміняться назви вкладок: замість "Профіль" буде вкладка "About", щоб не плутати…
  Читати далі >
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.