FANDOM


 • Mix Gerder

  Майбутнє Геймпедії

  листопада 6, 2020 від Mix Gerder


  Привіт, друзі!

  Сьогодні у нас важливі новини для вас. Після майже двох років роботи над об’єднанням вікі з Фандому та Геймпедії на Єдину платформу, ми почнемо переносити вікі з Геймпедії на домен fandom.com на початку 2021 року. Причин такого рішення багато, одна з найважливіших — забезпечення того, щоб виснажлива праця редакторів Геймпедії продовжувала високо позиціюватися у результатах пошуку.

  Ми знаємо, що це велика зміна, проте через вищезазначену причину це необхідно. Протягом цих двох років зміни в алгоритмах пошуку Google — секретного механізму, що використовується Google для оцінювання позиції, яку повинна мати певна сторінка в результатах пошуку — негативно вплинули на оптимізацію пошукових систем (SEO) для вікі з Геймпедії. Це вплива…


  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Привіт, друзі!

  Ми раді повідомити, що, крім виправлення критичних помилок, наша команда також успішно впровадила першу версію нової стрічки активності спільноти та редактор вікі-тексту 2010 року на Єдину платформу.


  Віднині на сторінці нових редагувань ви також побачите вкладки «Активність спільноти» (Social Activity; показує повідомлення на Стіні обговорень та коментарі до статей) та «Активність зображень» (Image Activity; зміст запозичується зі сторінки Спеціальна:NewFiles).


  Активність спільноти дозволяє відстежувати зміни на стінах обговорень та в коментарях до статей.

  Активність зображень дозволяє переглядати сторінку Спеціальна:NewFiles. Разом усі ці вкладки дозволять швидше перевіряти зміни на вікі, що має спростити модерування контенту.

  М…
  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Привіт, друзі!

  У нас є важливі новини щодо Єдиної платформи спільноти. На основі ваших конструктивних відгуків, які ми збирали та аналізували, ми вирішили призупинити перенесення на Єдину платформу, аби розв’язати деякі критичні проблеми, які порушують процес міграції. Оскільки певну дату перенесення не встановлено, ми бажаємо, щоб ви почекали принаймні до жовтня.


  Ми обговорювали помилки, про які повідомляють користувачі. Про деякі з цих проблем ми вже знали, проте було надзвичайно складно визначити, коли якась проблема стає дуже критичною для всього процесу. Зараз ми будуємо внутрішній процес, який дозволить нам більш ефективно повідомляти про проблеми ключовим особам, що приймають рішення щодо міграції, та визначаємо межу критичності для б…  Читати далі >
 • Mix Gerder


  Привіт, друзі!

  Наші команди продовжують впроваджувати функції на Єдину платформу спільноти. Блоги відтепер офіційно є однією із них і доступні на всіх вікі, які працюють на Єдиній платформі.

  Як і завжди, блоги не підключені за замовчуванням і їх можна вмикати/вимикати за допомогою панелі адміністратора залежно від потреб певної вікі.

  Будь-які вікі, що раніше використовували блоги, побачать, що вони автоматично перейдуть до Єдиної платформи.

  Між новою та старою функцією блогів немає великої різниці, однак зараз використовуються коментарі до статей, засновані на тій самій технології каналів, яку ви можете знайти в Обговореннях та на Стіні обговорення. Сам вміст блогу залишається звичайним текстом з вікі-розміткою, як і будь-яка стаття на вікі.

  Не…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Привіт, друзі!

  Сьогодні ми розпочали перший етап удосконалень Обговорень, які є частиною триваючої роботи над Єдиною платформою спільноти, про яку ми оголосили минулого року.

  Основна мета цих удосконалень полягає в тому, щоб зробити Обговорення найкращим місцем для… ну… проведення безпечних, дивовижних, організованих дискусій в межах ваших спільнот.


  Вдосконалення надходитимуть хвилями. Ось що включено в першу хвилю:

  • Ми представляємо новий спосіб перегляду Обговорень в цілому, беручи мову дизайну з Форумів та модернізуючи її до 2020 року. Звичайний вигляд Обговорень залишається як опція, але новий Стислий вид буде схоже на давній за часів активного використання форумів. Опція перемикання між звичайним та стислим є у новому спадному меню «View»…

  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Майбутнє чату

  серпня 7, 2020 від Mix Gerder

  Привіт, друзі!

  Для деяких з вас може стати важкою новиною, але ми прийняли рішення не переносити чат на Єдину платформу. Хоча взаємодія просто зараз між членами спільноти надзвичайно цінна (особливо у такі часи), стало зрозуміло, що функція чату, яку ми зараз маємо, не задовольняє потреб наших користувачів і активно використовується лише обмеженою кількістю спільнот.


  Чат тривалий час був у скрутному становищі. Його нелегко модерувати, він не зручний для мобільних пристроїв і має застарілий користувальницький інтерфейс. Чат існує з 2011 року, і з різних причин ніколи не підтримувався і не розширювався, і досі залишившись частиною експериментального розділу «Лабораторія» у Wiki Features.

  Загальне використання чату просто не заслуговувало на дод…


  Читати далі >
 • Mix Gerder

  Вітання, друзі!

  Сьогодні я радий повідомити, що ми отримали ще одне досягнення в межах Єдиної платформи — незначну технічну зміну, яка має великі та захоплюючі соціальні наслідки. На вікі, що використовують UCP, відтепер ви почнете бачити деяких користувачів, яких називають членами команди SOAP.


  Це лише нова, комбінована назва двох груп, знайомих нашим редакторам. VSTF (Volunteer Spam Task Force) від Фандому та GRASP (Gamepedia Rapid Anti-Spam Patrol) від Геймпедії об'єдналися в одну команду. Ми вирішили дати групі нову назву, оскільки не хотіли віддавати перевагу історії однієї платформи над іншою. Усі члени команди придумали та проголосували за можливі імена, а співробітники обрали нашого фаворита з найкращих претендентів. Ось так ми закі…

  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Як багато хто з вас знає, співробітники працювали над об'єднанням систем входу Фандому та Геймпедії в рамках проєкту Єдиної спільноти платформи.

  Ця неймовірно складна праця наближається до завершення (або вже завершена, залежно від того, коли ви це прочитаєте)! Проте одна з частин цієї праці, яку потрібно згадати, — це той факт, що доводиться долати деякі конфлікти з іменами користувачів.


  Конфлікт між іменами користувача — це коли обліковий запис на Фандомі та акаунт у Геймпедії мають одне і те саме ім’я користувача і, внаслідок цього, не можуть існувати в одній системі.

  Під час сканування було виявлено, що між обліковими записами на обидвох платформах було понад 15 мільйонів збігів. Нижче наведено загальну статистику в цифрах:

  • 708 повних відпо…

  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series

  Однією з особливостей, яка не зробить перехід від застарілої платформи Фандому до Єдиної платформи, є функція під назвою «Загальна довідка». Через деякі особливості цієї функції зараз ми збираємо інформацію щодо цього. На щастя, нам вдалося внести дуже просту зміну коду, аби переконатися, що ваш вміст не буде втрачено цією зміною.


  Загальна довідка — це розширення, за допомогою якого користувачі можуть бачити довідкові статті з Центральної спільноти на своїй вікі.


  На новій єдиній платформі (UCP) це розширення буде видалено, і усі локальні посилання на довідкові сторінки перенаправлятимуть користувачів на Центральну спільноту. Це зроблено через те, що довідкові сторінки розповідають про Фандом в цілому, і якщо у користувача будуть питання, він…  Читати далі >
 • DDPAT Knife Series


  Перший етап розгортання та початкове тестування нової платформи (UCP) позаду. Тепер ми готові почати перенос вікі-проектів на нову платформу. Як було оголошено раніше, в цьому процесі будуть брати участь вікі-проекти, де немає великої кількості розширень та складних розширень.

  Крім початку переносу поточних вікі-проектів, UCP чекає велике оновлення, про який ми хочемо вам розповісти.


  Крім виправлення різних багів та інших невеликих змін, вот, що з'явиться на єдиній платформі разом з новим етапом розгортання UCP.


  Ми вже не раз казали, що більше третини активних редакторів Gamepedia казали, що свої перші редагування на вікі-проектах вони робили за допомогою мобільного редактору. Новий редактор для мобільних пристроїв — це гарна можливість залучит…
  Читати далі >
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.