Центральна спільнота
Advertisement

DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 9 червня
1

Цього року з’являться нові інструменти модерації обговорень, включаючи фільтр зловживань для обговорень

Обговорення є функцією більшості спільнот Фандому уже майже сім років. За цей час він зазнав ряду ітерацій та вдосконалень, одним із останніх з яких стала підтримка конструктору тем, яка поширилася на обговорення, щоб вона відповідала зовнішньому вигляду вашої вікі. Одна з речей, яка дозволила нам зробити, — це зробити наш перший набіг у тематику в мобільному Інтернеті — те, чого ми йдемо ще далі з мобільним конструктором тем, який ми анонсували на Community Connect.

Однією з найбільших проблем, про яку ми чули протягом багатьох років, були інструменти та функціональність модерації. Протягом останнього року наша команда з безпеки спільноти витратила багато часу на те, як ми можемо покращити досвід модерації, щоб допомогти вам краще керувати…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 8 червня
0

Виправлення редагування для мобільних пристроїв і конструктор тем для мобільних пристроїв з’являться!

У вихідні, під час нашої презентації інструментів для творців на Community Connect, ми оголосили про всі нові функції, які ми збираємося запровадити нашим редакторам до кінця цього року. Тепер, коли ви знаєте, чого очікувати від найближчої функції, ми хотіли глибше зануритися в кожну функціональну область, щоб дати вам уявлення про те, що нас чекає. Ми почнемо з покращень, які з’являться на мобільних пристроях, зокрема з конструктора тем і виправлень редагування.

Але перш ніж перейти до цього конкретно, давайте розглянемо певний контекст, чому ми прийшли до дорожньої мапи, яку ми зробили для інструментів для творців.


 • 1 Передісторія дорожньої мапи творця
 • 2 Виправлення редагування для мобільних пристроїв
 • 3 Мобільний конструктор тем
 • 4 Ось куди ви вход…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 3 червня
0

Нові функції та можливості Фандому, анонсовані на Community Connect 2022

Ну, люди, ми зробили це! Community Connect 2022 відбувся минулими вихідними, і він мав величезний успіх. Я був в захваті від того, що побачив там таку кількість адміністраторів і редакторів, а також отримав можливість поговорити про майбутнє платформи спільноти Фандом, познайомитися з новими людьми, які не були на попередніх Connects, і відновити дружні стосунки з людьми, яких я не бачив ще до пандемії.

Community Connect – це завжди чудовий спосіб почути відгуки безпосередньо від адміністраторів та редакторів, і цей раз не став винятком, у якому взяли участь 45 користувачів спільноти з різних аніме, книг, ігор, фільмів, телебачення тощо. Це важливо, оскільки допомагає втілити цінності нашої компанії в життя спільноти:

 • Ми служимо глобальній с…
Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 25 травня
0

Нові та покращені оновлення пошуку з’являться у Фандомі

Привіт всім!

Ми раді поділитися нашими останніми оновленнями пошуку, які надходять на сайт! Ініціативи щодо продуктів Фандому розроблені для того, щоб представити функції для підтримки вашого досвіду. Партнерство між продуктом і спільнотою забезпечує найкращі інтереси наших користувачів і створює цікавий і зручний досвід.

Ми давно знали, що пошук потребує покращення, і спільнота дуже просила цього. Останні кілька років ми зосередилися на створенні Єдиної платформи спільноти (UCP) та Єдиного споживчого досвіду (UCX), тому після завершення цих проєктів ми відкрили набагато більше часу та ресурсів, щоб мати можливість присвятити іншим аспектам сайту, включаючи пошук.

Одне з найбільших запитань, на які потрібно відповісти, — з чого почати витрача…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 6 травня
1

Закінчення програми IVT. Початок команди IWR

Усім привіт.

З жалем та сумом повідомляю про завершення програми International Volunteering Team (IVT) та всіх пов'язаних із нею програм. За понад 10 років існування команди IVT користувач зі статусом Помічник допомагали величезній кількості вікі-проєктів за межами англомовного порталу. Помічники відповідали на запитання користувачів, писали та перекладали новини та інші блоги, займалися локалізацією, наповнювали зростаючі вікі-проєкти контентом, відкочували вандалізм, писали довідкові статті, робили оформлення та шаблони для вікі-проєктів та багато іншого. Проте у програми IVT завжди існувала проблема, яка випливала з назви програми. Усі користувачі команди Помічників були волонтерами, тобто робили все перераховане вище безкоштовно і у віль…

Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 22 квітня
0

Інтерактивні мапи тут!

Привіт усім!

У березні 2021 року ми оголосили на Community Connect, що починаємо роботу над новою функцією під назвою Інтерактивні мапи. Then, in Потім, у травні 2021 року, ми поговорили більше про інструмент, а на початку цього року ми ще раз поглянули на нього у своєму блозі про плани на 2022 рік. Це була довгоочікувана функція, і я дуже щасливий нарешті повідомити, що інтерактивні мапи тепер доступні для використання всіма спільнотами та привнести у світ, що ваша спільнота оживає абсолютно новими способами!


Я називаю це новою функцією, але насправді вона нова. Фандом реалізував функцію мапи під назвою Wikia Maps у 2014 році, а Gamepedia також мала рішення для інтерактивних мап, що стосуються IP. Однак через деякий час Wikia Maps була вимк…


Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 1 квітня
1

Фандом підтримує Україну

Мене надихає сила духу, безстрашність і переконання українського народу, але я також продовжую сумувати через трагедію російського вторгнення. Для мене це дуже особисте, оскільки у мене є друзі-українці, а також у нас є колеги по сусідству в Польщі, де ми маємо великий офіс у Познані.

Фандом відданий своїй позиції насамперед щодо спільноти, і, підтримуючи наших шанувальників та спільнот у Польщі та Україні, ми зосереджуємось на тому, де ми можемо мати найбільший вплив саме зараз, і це значною мірою завдяки пожертвуванням ключовим гуманітарним організаціям. Ось що ми робимо:

 • Фандом пожертвує 100 000 доларів Червоному Хресту України та Польському Червоному Хресту на підтримку кризи біженців і дотримуючись рекомендацій з найкращої практики веб-…
Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 25 березня
0

Оновлення правил Вікі та політики блокування

Усім привіт!

Дженні, це один із менеджерів спільноти в команді з безпеки спільноти. Однією з наших цілей у команді є робота над тим, як ми можемо допомогти переконатися, що вікі-спільноти є безпечними, здоровими місцями для всіх шанувальників, і я з радістю повідомлю, що ми робимо ще один крок до цієї мети! 4 квітня ми запустимо оновлену версію правил і політики блокування вікі.

У цьому блозі я розповім про деякі зміни, які ми вносимо в політику, а також про те, чому ми їх вносимо.


Давайте почнемо з того, чому — чому ми оновлюємо політику? Гарне запитання, і дякую за запитання! Політика запрацювала рік тому, і відтоді ми отримали багато відгуків від багатьох користувачів і спільнот. Користувачі заявили, що хочуть отримати чіткіші вказівки, бі…


Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 13 березня
0

Оновлення системи входу в акаунт Фандому

Інтернет постійно розвивається та змінюється, не стоїть на місці. Однак це також означає, що стандарти безпеки, які були нормою 5-10 років тому, сьогодні вже не захищають користувачів від шахраїв. У цьому блозі ми розповімо вам про систему Fandom Auth, яка представляє собою серію великих покращень програмного коду з метою оновлення та підвищення безпеки ваших паролів і входу в акаунт Фандому загалом.

Fandom Auth тестувався протягом цілого року, тому коли ми запустимо цю систему протягом найближчих тижнів, ви не помітите жодної різниці в порівнянні з вашою звичайною вікі-діяльністю. Але є деякі деталі процесу, які можуть вплинути на ваш обліковий запис Фандому.


Можливо, що дехто з вас знають, що при вводі пароля від акаунта на сайті з хорошим…


Read Full Post
DDPAT Knife Series DDPAT Knife Series 24 лютого
0

Фандом оновлюється до MediaWiki 1.37 як частина нашого зобов’язання підтримувати платформу в актуальному стані

Минулого місяця ми оголосили про низку ініціатив, над якими працюємо у Фандомі, щоб розпочати 2022 рік. Одним із таких оголошень було те, що ми оновимо платформу MediaWiki 1.33 до MediaWiki 1.37, і сьогодні я розповім вам про деякі деталі. Головний заголовок: оновлення почнеться в березні! А також, що мало що зміниться. Це має бути досить легким оновленням, особливо якщо порівняти, наскільки масштабним був перехід до Єдиної платформи спільноти (UCP).

Тут я детально розповім, чому він настільки відрізняється від UCP, який графік розгортання та що ви можете очікувати з точки зору деяких незначних змін тут і там.


 • 1 Що таке оновлення MediaWiki?
 • 2 Які переваги оновлення?
 • 3 Як відбуватиметься оновлення?
 • 4 Майбутнє зависання коду
 • 5 Що зміниться під час онов…

Read Full Post

Advertisement